دستگاه بخور گرم بیورر مدل LB 50

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

دستگاه بخور گرم بیورر مدل LB 50
549,000 تومان
بیورر
توصیف

جزییات

دستگاه بخور گرم  بیورر مدل LB50

مرطوب کننده هوا با طراحی مدرن 

راحت تنفس کنید، بسیاری از ما 90 درصد عمر خود را در محیطهای بسته می گذرانیم.هوای مرطوب و سالم تنفس را راحت می کند.گرد و غبار هوا را کاهش می دهد، سیستم ایمنی را تقویت می کند.تمرکز را بالا می برد و از خشکی چشم و پوست جلوگیری می کند.با محصولات مرطوب کننده بیورر حتی در فضاهای بسته راحت نفس بکشید.


دستگاه بخور یا همان رطوبت ساز  اولتراسونیک بیورر مدل LB50 جهت ایجاد رطوبت در محیط های خشک به ویژه فصلهای سرد پاییز و زمستان  بسیار مناسب می باشد.  این دستگاه با توان 180 وات دارای پنجره پ می باشد که میزان آب و مراحل ایجاد رطوبت را نشان می دهد. همچنین این دستگاه بخور بیورر دارای مخزن پلاستیکی قابل شستشو  و    5 لیتری است که جهت پر کردن آن به راحتی از دستگاه جدا می شود و نیازی به حمل دستگاه جهت پر کردن مخزن نمی باشد. علاوه بر آن این دستگاه مجهز به چراغ هشدار دهنده می باشد که در صورت وجود عدم آب روشن و بعد از مدتی بطور خودکار خاموش می شود که این عملکرد از سوختن دستگاه جلوگیری می کند. این دستگاه  دارای فیلتر ضد رسوب و میزان  خروجی هوا تا 2 درجه عملکرد: خروج رطوبت 0/15 لیتر در ساعت و 0/41 لیتر در ساعت می باشد.

دستگاه بخور اولتراسونیک بیورر مدل LB50 مجهز به سیستم کنترل رطوبت اتاق می باشد که در صورت رسیدن به رطوبت مناسب بطور خودکار از تولید رطوبت خود می کاهد و به محض پایین آمدن رطوبت دوباره شروع به کار می کند. علاوه بر آن توان و میزان رطوبت این دستگاه را می توان انتخاب و به راحتی تنظیم کرد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سیستم رطوبت ساز
نوع فیلتر فیلتر دایمی
فضای پوشش دهی 40 متر مربع
ساخت آلمان مونتاژ چین
تولید خارجی
توان 180 وات
میزان زطوبت سازی 2 درجه عملکرد: خروج رطوبت 0/15 لیتر در ساعت و 0/41 لیتر در ساع
حجم مخزن 5 لیتر
نظرات