مشتری گرامی : لطفا پیش از خرید در مورد موجودی و قیمت کالا تماس بگیرید

سونای صورت یون ساز بیورر مدل FCE70

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

سونای صورت یون ساز بیورر مدل FCE70
419,000 تومان
بیورر
توصیف

جزییات

 Beurer FCE70 سونا یونی صورت پایه و اساس مناسب برای رژیم زیبایی صورت خود را فراهم می کند. حالا شما می توانید  بدون سالن زیبایی حرفه ای در آسایش و راحتی در خانه خود داشته باشد. بخار یونی توسط Beurer FCE70  سونا صورت پایه و اساس مناسب برای رژیم زیبایی صورت خود را فراهم می کند. 

. درمان بخار یونی تحریک گردش خون و باز کردن منافذ، اجازه می دهد ناخالصی به راحتی بیشتری برداشته شود.

چرا یونی؟ یون کمک مولکول های آب برای نفوذ بیشتر در پوست است. در نتیجه، باز کردن منافذ شما محصولات زیبایی درمان خود را قادر به نفوذ به عمق پوست برای بهینه سازی کارآیی خود .با کمک این وسیله  این  پوست خود را برای درمان های دیگری مثل پاک کننده عمیق، ماسک ها و مرطوب کننده. آماده می کنید

سونای صورت بیورر Beurer مدل FCE70 با خاصیت یون سازی و طراحی و رنگ بسیار زیبا طراوت و شادابی را به شما هدیه می دهد.. با توجه به اینکه بخار آب سیستم گردش خون را فعال کرده و باعث باز شدن منافذ پوست می شود، به همین علت استفاده از این وسیله شروع مناسبی برای هرگونه درمان و مراقبت از پوست خواهد بود. نحوه کار دستگاه بسیار آسان بوده به این ترتیب که توسط پیمانه همراه وسیله مخزن را پر از آب کنید (ترجیحاً آب مقطر و بدون املاح) سپس دستگاه را روشن کرده و زاویه نازل را متناسب با صورت خود تنظیم کنید، پس از 2 الی 3 دقیقه دستگاه شروع به خروج بخار می کند. دقت کنید فاصله صورت تا بخار کمتر از 25 سانتی متر نباشد و بیش از 20 دقیقه از سونا استفاده نکنید. با تمام شدن آب دستگاه چراغ نمایشگر روی آن قرمز می شود و از آنجا که این وسیله مجهز به خاموشی خودکار نیست باید دقت کنید در این زمان به صورت دستی دستگاه را خاموش نمایید. 

با گارنتی آرمین درمان مدت گارنتی دئ
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع زیبایی و مراقبت پوست
ویژگی ها وزن 1.5 کیلوگرم
ابعاد 20.3 x 15.2 x 21.6 cm
نظرات