غذاساز بوش مدل MCM 68885

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

غذاساز بوش مدل MCM 68885
2,839,000 تومان
بوش
 
توصیف

جزییات

غذاساز حرفه ای  بوش  MCM68885 با موتور پرقدرت  1250 وات دارای  تنظیمات  4 سرعته  ​​و سوئیچ عملکرد پالس سرعت می باشد. قابلیت انجام 50 عملکرد مختلف را دارد.

غذاساز بوش مدل MCM68885 دارای صفحات متعدد برای آسیاب ، همزدن ، مخلوط ، خرد ، ریز ، خلال کردن ، آب عصاره گیر ، آبمیوه گیر و همچنین برش مواد غذایی می باشد .
صفحه برش ( نازک و ضخیم ) که صفحه ای دو طرفه است و می توان از هر دو طرف صفحه برش استفاده کرد یک صرف برای برش نازک و طرف دیگر برای برش ضخیم سیب زمینی ، خیار ، انواع کلم و ... به کار می رود.
صفحه رنده ( درشت و ریز ) : برای رنده کردن انواع هویج ، کلم سیب زمینی ، پیاز و ... بکار می رود. این صفحه دو طرفه است و در دو اندازه ریز و یا درشت می تواند خردکردن را به سرعت و بطور یکدست انجام دهد.
صفحه خلال کردن : خصوصا برای مشتاقان تهیه سیب زمینی سرخ شده بسیار کاربرد دارد هر چند از این صفحه می تواند برای خلال انواع دیگر مواد غذایی بکار رود.
همچنین این غذاساز دارای یک تیغه از جنس استیل ضد زنگ برای خرد کردن انواع مواد غذایی می باشد .خردکردن سبزی ، کاهو و حتی گردو و بسیاری دیگر از مواد غذایی از ویژگیهای این بخش است.
شما می توانید با این غذاساز با صقحه مخصوص  به آبگیری انواع مرکبات از جمله پرتقال ، لیمو ، گریپفرود و... بپردازید .
این غذاساز دارای بخش مخلوط کن نیز است .درپوش این مخلوط کن دارای یک قیف شفاف قابل جابجایی است که می توانید بدون برداشتن درپوش در پارچ آن مواد مورد نیاز را ریخته و دستگاه برای مخلوط کردن محتوای پارچ روشن کنید ، همچنین می توانید با همان قیف اقدام به ریختن مایع داخل مخلوط کن نمایید .
سیستم ایمنی این دستگاه به این صورت می باشد که تا درپوش دستگاه ( کاسه ) در جای خود قفل نشده باشد دستگاه شروع به کار نمی کند .شیارهای تهویه در عقب از داغ شدن موتور جلوگیری می کند .
به دلیل جدا شدن تمامی قطعات از بدنه ی اصلی ، می توانید به راحتی آنها را تمیز نمایید .
قسمتی در پشت دستگاه وجود دارد که شما می توانید هنگامی که از دستگاه استفاده نمی کنید سیم برق دستگاه را به دور آن بپیچانید .گنجایش پارچ مخلوط کن 1.5 لیتر بوده و کاسه شیشه ای با گنجایش 3.9 لیتر ( 750 کیلوگرم آرد و حداکثرخمیر  مخلوط 1.5 کیلوگرم) می باشد.این دستگاه مجهز به نشانگرهای نورانی LED برای نمایش وضعیت عملکرد و کیف مخصوص نگهداری لوازم جانبی مخلوط کن می باشد.

این مدل غذا ساز دارای قسمت مخصوص آسیاب می باشد که روی پایه مخصوص به خود قرار می گیرد شما با برداشتن کاسه غذا ساز و گذاشتن پایه بروی دستگاه می توانید این عمل را انجام دهید.وهمچنین دارای همزن از فولاد ضد زنگ برای خامه، سفیده تخم مرغ و دیگر مخلوط های سبک می باشد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 1250 وات
ظرفیت کاسه 3.9 لیتر
ظرفیت پارچ 1.5 لیتر
جنس تیغه ها استیل ضد زنگ
جنس بدنه پلاستیک
آسیاب کن دارد
آب میوه گیری دارد
خمیر زن دارد
تخم مرغ زن دارد
عملکرد ضد لرزش دارد
محفظه لوازم جانبی دارد
لوازم جانبی 7 قطعه کوچک
همزن
پارچ مخلوط کن
آسیاب
پایه آسیاب
ظرف مخصوص آب مرکبات گیری
کیف نگهدارنده لوازم جانبی
تعداد عملکرد 50 عملکرد
آسیاب ، همزدن ، مخلوط ، خرد ، ریز ، خلال کردن ، آب عصاره گیر ، آبمیوه گیر و همچنین برش مواد غذایی
تولید خارجی
ساخت آلمان مونتاژ اسلونی
تغییرات سرعت 4 سرعته
نظرات