غذا ساز21 کاره ردروبی با توان 750 وات مولینکس مدل FP520GB1

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

غذا ساز21 کاره ردروبی با توان 750 وات مولینکس مدل FP520GB1
1,589,000 تومان
مولینکس-Molinex
  
توصیف

جزییات

غذا ساز مستر شف 7000مولینکس مدل FP520GB1(ردروبی)


غذاساز مولینکس Moulinex مدل FP520G B1 با توان 750 وات دارای قابلیت های متعددی برای تهیه انواع غذاها می باشد. طراحی بدنه این غذا ساز 21 کاره بسیار زیبا و چشم نواز است طوری که شما را به خرید آن ترغیب می کند. ظرفیت 3 لیتری ظرف غذا ساز برای حجم زیادی از مواد غذایی مناسب می باشد. البته برای جلوگیری از سرریز شدن مواد غذایی در حین عملکرد دستگاه، مقدار مواد غذایی داخل ظرف نباید بیش از حداکثر میزان نشان داده شده بر روی ظرف باشد. این ظرف دارای درب با دهانه بزرگ برای ورود مواد غذایی می باشد. از مزیت های غذا ساز مولینکس مجهز بودن آن به ظرف مخلوط کن1.25 لیتری است که برای تهیه انواع نوشیدنی ها و معجون ها کاربرد دارد. این ظرف مخلوط کن دارای فیلتر فلزی است که در وسط ظرف قرار می گیرد و از خروج پالپ میوه و سبزیجات به داخل ظرف ممانعت می کند؛ به این ترتیب شما می توانید یک نوشیدنی شفاف و صاف را آماده کرده و میل نمائید.
این غذا ساز مجهز به تیغه خردکن از جنس استیل ضد زنگ می باشد که جهت خرد کردن انواع مواد غذایی از قبیل گوشت ، سبزیجات و مغزها به کار می رود. از خمیر زن مولینکس می توان برای آماده کردن مواد کیک و شیرینی و نان استفاده نمود. همزن مولینکس مناسب هم زدن تخم مرغ، خامه و مواد شیرینی می باشد. مستر چف 5000 مولینکس دارای صفحه دو طرفه رنده و خرد کن درشت و همچنین صفحه دو طرفه رنده و خرد کن درشت می باشد که جهت رنده کردن و خلال کردن انواع سبزیجات مانند سیب زمینی، هویج ، خیار و گوجه فرنگی طراحی شده است.
غذا ساز مولینکس دارای دو سرعت کم و زیاد و همچنین سرعت پالس می باشد. انتخابگر فلزی این غذا ساز بر روی پنل قرمز رنگ جلوه می کند. با استفاده از این انتخابگر می توان با توجه به نوع عملکرد دستگاه سرعت مناسب را تعیین نمود. این غذا ساز دارای جعبه مخصوص قرار گیری تیغه ها و صفحات جانبی است که در هنگام عدم استفاده از دستگاه می توان آن را در جعبه قرار داد. جایگاه قرار گیری سیم در زیر دستگاه تعبیه شده است. پایه پلاستیکی های ضد لغزش غذا ساز از لرزش دستگاه در هنگام کار جلوگیری می کنند.

مشخصات

قدرت750 وات

دارای 2سرعته+لحظه ای پالس

دارای کاسه به گنجایش 2/2 لیتری

دارای تیغه خردکن فلزی

دیسک یکنواخت کننده

پارچ مخلوط کن1/25 لیتری مجهزبه فیلتر

دارای صفحه فلزی هت رنده وبرش

خمیرزن پلاستیکی

کاردک

ابمرکبات گیر

محل قرار دادن سیم

ساخت کشور فرانسه

// گارانتی 18 ماه بدرسان الکتریک //
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 750
ظرفیت کاسه 2/2 لیتری
ظرفیت پارچ 1/25 لیتری
جنس تیغه ها تیغه خردکن فلزی
آسیاب کن دارد
آب میوه گیری دارد
آبگیری مرکبات دارد
خمیر زن دارد
تخم مرغ زن دارد
عملکرد ضد لرزش دارد
سوییچ ایمنی دارد
محفظه لوازم جانبی دارد
تعداد عملکرد 21 عملکرد
تغییرات سرعت دارای 2سرعته+لحظه ای پالس
نظرات