سشوار پرومکس 6200

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

سشوار پرومکس 6200 با توان 2000 وات و عملکرد بی صدا دارای وزنی سبک، حرارتی مطلوب می باشد که با طراحی ارگونومیک بدنه دستگاه که جهت سهولت در استفاده طراحی شده توانسته است رضایت خاطر تمامی مصرف کنندگان را به خود جلب کند.
سشوار پرومکس 6200 دارای 2 سرعت (متوسط ، زیاد) و دارای 3 حالت کنترل حرارت ( ملایم ، گرم ، خیلی گرم) و همچنین دارای دکمه باد خنک می باشد که در تثیبت هرچه بهتر مو کاربرد ویژه ای دارد. همچنین سطحی پلاستیکی در کناره های این سشوار تعبیه شده که مانع از لغزش دستگاه روی سطح صاف می شود.
سشوار پرومکس 6200 دارای 2 فیلتر هوا می باشد که فیلتر درونی ثابت و فیلتر بیرونی قابل جا به جای است و توسط یک پنل آزاد کننده در پشت دستگاه به راحتی درب فیلتر باز می شود. درضمن سشوار پرومکس 6200 دارای سری متمرکز کننده بسیار باریک می باشد که در جهت صاف کردن و خشک کردن مو از ریشه تا نوک مو استفاده می شود.
یکی از ویژگی های سشوار پرومکس 6200 وجود حالت خیلی گرم است. اگر چه حالت ثابتی برای باد سرد ندارد و برای استفاده از سشوار پرومکس 6200 در حالت سرد ( بدون روشن بودن المنت ) بایستی کلید سرد در حین استفاده فشار داده شود اما در عوض دارای 3 حالت گرما است حالت اول گرمای ملایم را ایجاد کرده، حالت دوم گرمای بیشتر و حالت سوم باد بسیار گرم را از سشوار خارج می کند.

مشخصات فنی سشوار پرومکس 6200 :

- توان : 2000 وات
- برق مصرفی : 240-220 ولت، 60-50 هرتز
- 2 کنترل سرعت (متوسط، زیاد)
- 3 حالت کنترل حرارت (ملایم، گرم، خیلی گرم )
- دارای دکمه باد خنک جهت تثبیت
- 2 راه فیلتر هوایی : درونی (ثابت ) بیرونی ( قابل جا به جا )
- عملکرد بی صدا
- طراحی ارگونومیک
- دارای سری متمرکز کننده
- سطح پلاستیکی ضد لغزش در کناره های سشوار
- حلقه آویزان کردن سشوار

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 2000 وات
قابلیت باد سرد دارد
تولید خارجی
طرح خانگی
نظرات