دستگاه تنس عظلانی بیورر مدل EM41

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

دستگاه تنس عظلانی بیورر مدل EM41
419,000 تومان
بیورر
توصیف

جزییات30 برنامه های کاربردی از پیش برنامه ریزی شده
4 الکترود چسب
TENS / EMS و ماساژ اثر

توصیف

TENS دیجیتال / EMS شامل سه عملیات اصلی و پایه است که می تواند در ترکیب استفاده می شود: تحریک الکتریکی عصب (TENS)، بافت عضله (EMS) و فرد استفاده کننده  با استفاده سیگنال های الکتریکی اثر ماساژ تحت درمان قرار می گیرد. برای این کار، دستگاه دارای دو کانال تحریک مستقل و چهار الکترود چسب چسب. این ارائه می دهد ویژگی های همه کاره برای افزایش سلامت کلی، برای از بین بردن درد، حفظ تناسب اندام، آرامش، بازسازی عضلات و کنترل خستگی کاربرد دارد.
شما هم می توانید از برنامه های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید و یا  اینکه خود آن را با توجه به نیازهای شما برنامه ریزی کنید. اصل دستگاه تحریک الکتریکی بر اساس ماکت از انگیزه های خود بدن هستند که با استفاده از الکترود بر روی پوست به عصب و یا عضله الیاف منتقل می شود.الکترود را می توان در بسیاری از نقاط بدن نصب شده، جریان های الکتریکی بدون درد و عملا بی ضرر هستند.پالس های الکتریکی فرستاده شده را تحت تاثیر قرار انتقال عصبی در رشته های عصبی و گره های عضلانی در منطقه برنامه. اثر تحریک الکتریکی دیده می شود استفاده معمولا فقط بعد از تکرار به طور منظم. با این حال، این دستگاه از آموزش منظم جایگزین نیست!
ایده آل برای درد پشت، به خصوص اختلالات کمر و مهره های گردن، درد مفاصل (به عنوان مثال، زانو، لگن، شانه)، نورالژی، سردرد، دردهای دوران در زنان، درد از آسیب به سیستم عضلانی، اختلالات گردش خون و یا درد مزمن مختلف باعث می شود.

ویژگی های

30 برنامه از پیش تنظیم شده
20 برنامه رایگان برنامه قادر
پزشکان برای تنظیم ایده آل برای برنامه های درمانی شخصی خود عمل کند.
2 کانال regulateable جداگانه
LCD
عملکرد تایمر
ایمنی برش
شدت درمان 0-180 میلی آمپر
Impuls محدوده 40-250 میکرو ثانیه
شکل موج biphasis مستطیل شکل.

از جمله در تحویل

TENS دیجیتال / واحد EMS
2 اتصال کابل و 4 چسب الکترود (45 * 45 میلی متر)
3 باتری
کیسه های ذخیره سازی
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع تنس
خواص درمانی درمان درد ، عصب (TENS) ،سفت کننده ماهیچه(EMS) و ماساژ آرامبخش
نظرات