پلوپز 6 نفره فیلیپس با منطق فازی مدل اچ دی 3038

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

پلوپز 6 نفره فیلیپس با منطق فازی مدل اچ دی 3038
1,219,000 تومان
فیلیپس- PHILIPS
 
توصیف

جزییات

پلوپز اچ دی 3038 فیلیپس

پلوپز اچ دی 3038 فیلیپس با سیستم هوشمند و ساده و  زیبا برای زندگی امروزساخته شده است.پنل دکمه های آن در لبه بالایی امکان استفاده از این پلوپز را ساده کرده است. این دستگاه دارای عملکردپخت برنج- پخت برنج ته دیگ دار- پخت برنج کته ای و تهیه سوپ- پخت کیک- بخارپز کردن- - پخت تاخیری گرم کردن برنج و دیگر غذاهای سرد را دارد. توان مصرفی 600 وات بوده و ظرفیت این پلوپز 1 لیتر می باشد.

گرم نگهدارنده ی اتوماتیک

پلوپز دیجیتالی فیلیپس  قابلیت گرم کردن مجدد مواد را دارد و این امکان را به شما می دهد تا هنگام گرم کردن مواد غذایی دمای مواد کاملآ به زمان اولیه پخت برسد. برنج خود را گرم و برای مدت زمان طولانی تر - تا 12 ساعت  گرم نگه دارید ! تایمر به طور خودکار در هر زمان که  پخت برنج شما پخت و پز انجام شد شروع  را می شود . حالا شما می توانید برنج تازه را در زمان طولانی  گرم  داشته باشد.همچنین یک عملکرد  تایمر به از پیش تعیین شده زمانی که می خواهید غذا پخته شده را میل کنید . برای استفاده از این تایمر  'ساعت' را فشار دهید یک بار برای پیشبرد 1 ساعت، و "دقیقه" را فشار دهید برای پیشبرد 10 دقیقه همچنین شما می توانید  تابع زمان سنج را می توان تا 12 ساعت قبل از پیش تعیین شده تنظیم کنیدو  وعده های غذایی خود را دقیقا زمانی که شما  می خواهید از آن  لذت ببرید.

لایه فوق العاده ضخیم دیگ داخلی
لایه اضافی 2.0mm ضخامت به شما اجازه می دهد تا شما را به طبخ برنج خود را سریع تر و بهتر انجام دهید . این لایه هدایت
موثر   گرما  را به طور مساوی در طول دیگ  انجام می دهد  تا  عملیات  پخت و پز برنج به  برای برنج سالم و خوشمزه تر  با سرعت بیشتر فراهم شود.

منطق فازی
پلوپز با فن آوری همه کاره منطق فازی 
، یک مکانیسم کامپیوتری حرارت برای  پلوپز   فیلیپس و کنترل درجه حرارت  فرا هم آورده است که نتایج مطلوب پخت و پز در برنامه های مختلف می دهد.


اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 1 لیتر
قدرت 600 وات
جنس دیگ لایه فوق العاده ضخیم دیگ داخلی
ساعت پخت تا 12 ساعت گرم نگه می دارد
صفحه نمایش دارد
قابلیت ایجاد ته دیگ دارد
متعلقات (کف گیر برنج ، ملاقه سوپ ، قابلمه داخلی ، نگهدارنده سیم برق ، جایگاه کف گیر و ملاقه ، سبد بخار ، درپوش خروجی بخار و درب داخلی)
تولید خارجی
ساخت چین
نظرات