تلویزیون پلاسما سه بعدی سامسونگ43 اینچ مدل 43H4950

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

تلویزیون پلاسما سه بعدی سامسونگ43 اینچ مدل 43H4950
سامسونگ
توصیف

جزییات

تلویزیون پلاسما سه بعدی سامسونگ 43 اینچ مدل 43H4950

تلویزیونی عالی، با ارزش و با صرفه

• تصاویر ی با وضوح بالاتر
• پنلی که رنگ ها را بسیار واقعی ارایه میکند
• طراحی زیبا و ساده
• پانل فوق شفاف

 دارای تکنولوژی R-Black  برای رنگ مشکی عمیق

امکان برخورداری از تلویزیون های با کیفیت بالا نباید یک مزیت خاص باشد. سری 4950 تلویزیون های پلاسمای سامسونگ سری H را به شما معرفی می کنیم، این سری مدل ابتدایی تمام قابلیت های عالی تلویزیون های مدرن را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد.
راهنمای فارسی تلویزیون های پلاسما 1 سامسونگ تجربه مشاهده کاملاً جدید و فراگیری در سیستم های سرگرمی خانگی ایجاد کرده اند. با آخرین فن آوری تصویرپردازی سه بعدی در جذبه دنیای جدید تصاویر زنده و حقیقی تلویزیونی غرق خواهید شد.
با وجود پلاسما برای ارائه تصاویری با کیفیت فوق العاده واضح دیگر لازم نیست به دستگاه های متوسط بسنده کنید. موتور تصویری HyperReal تصاویری فوق العاده شفاف و با جزییات کامل می آفریند که سفیدهای خالص و مشکی های غنی آن حیرت انگیز است – این دستگاه برداشت شما از سرگرمی های تلویزیونی را متحول خواهد ساخت. ساختار پانل تصویر شفاف از تار و سایه دار شدن تصاویر جلوگیری کرده و تصاویری می آفریند که وضوح آنها دو برابر تلویزیون های وضوح بالای عادی است. حال به اینها مجموعه ای از قابلیت های متنوع سامسونگ مانند بهبود دهنده گسترده رنگ ها و کادرهای پرکننده 600 هرتزی را اضافه کنید تا دستگاهی داشته باشید که تجربه مشاهده با آن حقیقتاً بی مانند است.
قابلیت های برتر ارتباطی به شما اجازه می دهند تا یکجا از کلیه برنامه ها و محتواهای دیجیتال خود استفاده کنید. ورودی چندرسانه ای با کیفیت بالا به شما اجازه می دهد تا حداکثر چهار دستگاه را مستقیماً وصل کرده و از امکان مشاهده و اشتراک گذاری گسترده تری بهره مند شوید. با قابلیت اتصال و اشتراک گذاری فیلم می توانید یک درایو مجزا را مستقیماً به تلویزیون خود وصل کرده و فیلم ها را مستقیماً در صفحه تلویزیون پخش نمایید .
سه بعدی بیشتری ببینید. در تلویزیون سامسونگ شما از یک فن آوری اختصاصی استفاده شده است که فیلم های 2 بعدی را به سه بعدی تبدیل می کند، بدین ترتیب حتی برنامه هایی که قبلاً آنها را تماشا کرده اید جلوه هیجان انگیز جدیدی خواهند یافت.
برنامه های آنالوگ را با فیلتر نویز گیر دیجیتال سامسونگ به گونه ای تجربه خواهید کرد که انگار بطور دیجیتال پخش شده اند. این فیلتر به حذف برخی از "نویزهای" دیجیتال روی صفحه کمک می کند.
نه تنها فن آوری های بکار رفته در تلویزیون پلاسما پلاس 1 سامسونگ پیشرفته هستند بلکه تمام آنها را در یک بدنه بسیار باریک و زیبا در اختیار خواهید داشت. برای اینکه تجربه مشاهده شما کامل شود، بدنه پلاسما پلاس 1 دارای طراحی منحنی گونه است که ضخامت قاب را به تنها یک اینچ کاهش می دهد. این بدان معنی است که اندازه پانل تلویزیون نیز به اندازه یک اینچ افزایش یافته است. دوست کره زمین باشید. تلویزیون های جدید سامسونگ با فن آوری های بسیار پر بازده ، اجزای کمتر و با مواد غیر سمی تولید می شوند تا کمتر به محیط زیست آسیب برسانند.
کنترل یکپارچه . فن آوری Anynet به شما اجازه می دهد تا کلیه تجهیزات دیجیتال سازگار با HDMICEC خود را از هر سازنده ای که باشند با یک کنترل از راه دور واحد بکار ببرید تا تجربه نوینی از سرگرمی های خانگی داشته باشید.
از همه تجهیزات دیجیتال خود استفاده کنید. قابلیت اتصال و اشتراک گذاری™ تجربه سرگرمی های خانگی شما را متحول خواهد ساخت – فقط کافی است حافظه USB یا دیسک سخت خود را به آن وصل کنید تا فیلم، عکس و آهنگ های ذخیره شده در آنها را پخش کنید و لذت ببرید.
ارائه بهترین تصویر ممکن بالاترین اولویت سامسونگ است. سری جدید تلویزیون های سامسونگ از یک فیلتر و ساختار پانل جدید برخوردارند تا از سایه دار شدن تصاویر جلوگیری کرده و تصاویری خلق کنند که عملاً از هر زاویه ای بی نقص باشند. این قابلیت همچنین از ایجاد تصاویر دوگانه و تار شدن تصاویر که معمولاً در فیلترهای شیشه ای دیده می شود جلوگیری می کند.
طبیعی ترین رنگ های جهان را تجربه کنید. قابلیت بهبود دهنده گسترده رنگ های سامسونگ از یک الگوریتم پیشرفته برای بهبود قابل توجه کیفیت تصاویر استفاده می کند – و حتی می تواند رنگ های نامحسوس و جزییات بسیار ظریف را با چنان کیفیتی بازآفرینی کند که تلویزیون های معمولی قادر به انجام آن نیستند.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سایز 43 اینچ
قابلیت تصویر در تصویر ندارد
ساخت خارجی
پورت USB دارد
تعداد پورت USB 1 عدد
پورت HDMI دارد
تعداد پورت HDMI 2 عدد
تولید کره جنوبی
نظرات