سینمای خانگی سامسونگ مدل 460

دسترسی: موجود

سینمای خانگی سامسونگ مدل 460
1,010,000 تومان
توصیف

جزییات

 

با استفاده از گوشی هوشمند خود، بلندگوهای تلویزیون را روشن کنید


به لطف سازگاری با بلوتوث هم اکنون این امکان برای شما فراهم شده است تا بلندگوهای خود را از راه دور روشن کنید. یکبار بلندگوها و گوشی هوشمند خود را با یکدیگر جفت کنید و از آن پس به سرعت و به راحتی از طریق گوشی هوشمندتان، بلندگوها را روشن کنید. به همین راحتی. مادامیکه بلندگوها به برق وصل باشند، می توانید از طریق لمس تنها یک گزینه در گوشی هوشمند آنها را روشن کرده و از پخش صدا با کیفیت بالا لذت ببرید.

به طور بیسیم متصل شده و سرگرمی هایتان را به اشتراک بگذارید


تلویزیون و بلندگوی نواری خود را به راحتی از طریق بلوتوث متصل کنید تا کیفیت صدای بهتری با قابلیت اتصال صدای تلویزیون داشته باشید. حذف سیم های پیچ در پیچ بین بلندگوی نواری و تلویزیون این امکان را برای شما فراهم می سازد تا طراحی شیک و ظریف هر دو سیستم را به نمایش بگذارید، و در عین حال، یک سیستم صوتی تصویری تمیز و جمع و جور داشته باشید. بلندگوی نواری و تلویزیون خود را از طریق تنها یک کنترل راه دور تلویزیون کنترل نمایید. شما می توانید از طریق اتصال بلوتوث یا HDMI، تلویزیون و بلندگوی نواری خود را به طور همزمان روشن کرده و درجه صدای آنها را کنترل نمایید. ※ قابلیت «اتصال صدا» تلویزیون در تمامی تلویزیون های 3بعدی سامسونگ مدل 2013 به بعد به غیر از ال ای دی مدل F6100 ارائه شده است.

حالت های متنوع صداهای بم را تجربه کنید


طراحی ساده بلندگوی نواری با کیفیت صدای بم پرقدرت در هم می آمیزند و بهترین خروجی صدای ممکنه را در اختیارتان قرار می دهند. ساب ووفر مافوق صوت همراه بلندگوی نواری سامسونگ، جلوه های بم دینامیک و متنوع به صداهایی که پحش می شوند، می افزایند. نصب آن بواسطه طراحی بدون سیم براحتی انجام می گیرد و در نتیجه می توان با قرار دادن آن در گوشه های اتاق بهترین جلوه های بم ممکنه را تجربه کرد. با بلندگوی نواری بیسیم، قابلیت های سیستم صوتی خود را دو چندان سازید.
 

مشخصات فنی

ویژگی‌های عمومی

 • Total Power

  290 وات

 • Number of Channel

  2.1 کاناله

بلندگو

 • Speaker Power (W)

  80+80 W

 • Speaker Type

  انکلوژر دارای تهویه

 • Subwoofer Power (W)

  130 W

 • Subwoofer Type ( Active / Passive / Wireless, Bulit-in )

  بیسیم

 • Subwoofer Driver Size

  6.5"

 • گارانتی سام سرویس

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 290 وات
نظرات