سینمای خانگی 3 بعدی سامسونگ مدل HT-E4556K

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

سینمای خانگی 3 بعدی سامسونگ مدل HT-E4556K
سامسونگ
توصیف

جزییات


سینما خانگی سامسونگ HT-E4556K

توان خروجی 500 (وات)
    سیستم پخش 5.1 کانال
    قابلیت پخشD Blu Ray / DVD3
    صدای دالبی دیجیتال
    خروجی HDMI
    قابلیت پخش فرمت های صدا و تصویرWMA,WMV,MP3,DIV

• طیف کامل صدا را از سینمای خانگی سامسونگ بشنوید
• همراه آهنگ های دلخواه خود بخوانید
• صدای هوشمند همه چیز را متعادل می کند
• تماشای فیلم از طریق USB

با اتصال به سیستم سینمای خانگی سامسونگ تمام فایل های صدا و تصویر مورد علاقه خودتان را با بهترین کیفیت صدا و تصویر مشاهده کنید
طیف کامل صدا را از سینمای خانگی سامسونگ بشنوید

با دامنه کامل صوتی از برنامه های سرگرمی خود بیشترین بهره ممکن را خواهید برد. یک ساب ووفر فرانت فایر تعبیه شده در زیر بلندگوها صداهای عمیق و غنی بم را بازآفرینی خواهد کرد تا صدای برنامه های تلویزیونی، موسیقی و فیلم به بهترین شکل ممکن واضح و فراگیر گردند. برخلاف محصولات مشابه برای در اختیار داشتن صدای قوی مجبور به خرید تجهیزات جانبی گران قیمت نیستید. سیستم سینمای خانگی سامسونگ شما از تمام امکانات لازم برای لذت بردن از صدای سینمایی و موسیقی عالی در آسایش منزل برخوردار است.
صدای هوشمند همه چیز را متعادل می کند

صدای بعضی کانال ها بیشتر از بقیه است. اما سیستم سینمای خانگی سامسونگ صداها را متعادل می سازد. فن آوری صدای هوشمند سامسونگ به شما اجازه می دهد تنظیمات لازم را برای متعادل ساختن میزان صداها انجام دهید. حالا می توانید بدون نیاز به استفاده مکرر از کنترل از راه دور از برنامه ها، فیلم ها و مسابقات ورزشی دلخواه خود لذت ببرید.
سینما خانگی سامسونگ صدای بم بسیار قوی دارد

سیستم سینمای خانگی سامسونگ شما صدای بم عمیق تری تولید می کند. صدای بم با همان میزان وات قبلی تولید می شود، اما صدای عمیق تر و غنی تری خواهید شنید. ارتعاشاتی که از سیستم بلندگوها منتشر می شوند بگونه ای است که تمام صداهای پایین بخوبی بازآفرینی می شوند. این صدای قوی کیفیت سرگرمی ها و تفریحات شما را ارتقا داده و فضایی که می آفریند مانند سالن سینما خواهد بود. با سیستم سینمای خانگی سامسونگ از صداهای قوی لذت ببرید.
همراه آهنگ های دلخواه خود بخوانید

لذت کارائوکه را به منزل و مجموعه موسیقی خود بیاورید. می توانید همراه تمام آهنگ های دلخواه خود روی CD، MP3 یا DVD بخوانید. فن آوری پیشرفته حذف صدا می تواند صدای خواننده را از آهنگ حذف کند، و فقط موسیقی زمینه را باقی بگذارد. اگر یک میکروفون اضافه کنید، می توانید کیفیت عالی صدا را به صدای خواندن خود بخشیده و مکمل آهنگ شوید. با قابلیت کارائوکه من، شما ستاره برنامه خواهید بود.
تماشای فیلم از طریق USB

سبک 1 با قابلیت ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB یا دیسک سخت HDD خود را به سیستم سینمای خانگی وصل کرده و از برنامه های دلخواه خود لذت ببرید. قابلیت ConnectShare Movie از تعداد وسایلی که برای مشاهده، گوش کردن و پخش برنامه ها و فایل های دلخواه خود لازم دارید می کاهد. فایل های موسیقی را مستقیماً در بلندگوهای سیستم سینمای خانگی پخش کرده و فایل های فیلم و عکس خود را به صفحه بزرگ منتقل سازید. حالا می توانید در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید از محتواهای گوناگون لذت ببرید.
سبک 9 (HDMI (ARC
با قابلیت HDMI ARC (کانال بازگشت صوتی) می توانید تجهیزات سازگار را براحتی وصل کنید تا سیگنال های صوتی تلویزیون بدون نیاز به یک وصل کردن یک کابل اپتیکال مجزا به گیرنده قابل پردازش باشد. با وجود دو ورودی HDMI می توانید تجهیزات AV خود را با تعداد کابل های کمتری متصل کنید تا کیفیت شنیداری نوینی را تجربه کنید.

Crystal Amplifier Plus
Crystal Amplifier Plus، فن آوری انحصاری تقویت صوتی سامسونگ است که کیفیت صدای اچ دی را از طریق سیستم سینمای خانگی سامسونگ در اختیار شما قرار می دهد. این فن آوری خلاق برای دو بار فیلتر کردن منابع صوتی طراحی شده است تا اختلالات به حداقل ممکن کاهش یافته و صدایی فوق العاده واضح و شفاف ایجاد شود. حالا می توانید تمام صداها را دقیقاً همانطور که باید شنیده شوند بشنوید.

    توان خروجی 500 (وات)
    سیستم پخش 5.1 کانال
    قابلیت پخشD Blu Ray / DVD3
    صدای دالبی دیجیتال
    خروجی HDMI
    قابلیت پخش فرمت های صدا و تصویرWMA,WMV,MP3,DIV

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

فرمت های قابل اجرا AudioCD, DVD, JPEG, MP3, VCD
قدرت 1000 وات
تعداد بلندگو 5
تعداد بلندگو ایستاده 4
آمپلی فایر دارد
Blu-ray دارد
قابلیت اتصال به سایر دستگاه ها دارد
سیستم ساند بار ندارد
تولید خارجی
پورت USB دارد
HDMI out دارد
صدای دالبی دارد
پشتیبانی و قابلیت کنترل به وسیله تلفن های هوشمند دارد
قابلیت کارائوکه دارد
نظرات