سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-F356K

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-E356

سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-E356 با قدرت خروجی 330 وات قادر به پخش صدا با کیفیت مطلوب میباشد. این دستگاه قابلیت پخش تمامی فرمتهای Divx/MP3/WMA /JPEG و سی دی های با فرمت Audio/DVD±R/±RW را دارد. همچنین در جهت پخش تصاویر با کیفیت Full HD دارای کابل HDMI نیزمی باشد. سینمای خانگی ال جی دارای کابل ورودی USB است.
مشاهده تصویر تلویزیون در کنارصدای فراگیر و گسترده سینمای خانگی تکمیل می شود . شاید عده ای تصور کنند نیازی به داشتن سینمای خانگی در کنار تلویزیون نیست اما در حقیقت سینمای خانگی نه تنها صدا را واضح تر پخش می کند به دلیل قرار گیری بلندگوهای دستگاه در اطراف فضا می تواند ضمن پخش با صدای کمتر وضوح بیشتری را در شنیدن صدا ایجاد کند.

سیستم سینمای خانگی سامسونگ شما صدای بم عمیق تری تولید می کند. صدای بم با همان میزان وات قبلی تولید می شود، اما صدای عمیق تر و غنی تری خواهید شنید. ارتعاشاتی که از سیستم بلندگوها منتشر می شوند به گونه ای هستند که تمام نوت های پایین بخوبی بازآفرینی می شوند. این صدای قوی کیفیت سرگرمی ها و تفریحات شما را ارتقا داده و فضایی که می آفریند مانند سالن های نمایش خواهد بود. با سیستم سینمای خانگی سامسونگ از صداهای قوی لذت ببرید.

صدای هوشمند همه چیز را متعادل می کند

صدای بعضی کانال ها بیشتر از بقیه است. اما سیستم های سینمای خانگی سامسونگ تمامی صداها را متعادل می سازند. فناوری صدای هوشمند (Smart Volume) به شما اجازه می دهد تا تنظیمات مختلفی را انجام دهید و میزان صدا را متعادل سازید. اکنون می توانید بدون نیاز به استفاده مکرر از کنترل از راه دور از برنامه ها، فیلم ها و مسابقات ورزشی دلخواه خود لذت ببرید.

تماشای فیلم از طریق USB

به لطف فناوری ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB یا دیسک سخت HDD خود را به سیستم سینمای خانگی وصل نمایید و از نمایش محتویات دلخواه خود لذت ببرید. قابلیت ConnectShare Movie تعداد دستگاه های مورد نیاز برای تماشا، گوش دادن یا پخش محتواهای مورد علاقه شما را کاهش می دهد. آهنگ های دلخواه خود را مستقیما از طریق بلندگوهای سیستم سینمای خانگی گوش کنید و فیلم ها و تصاویر را در صفحه بزرگ تلویزیون تماشا کنید. اکنون در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید از پخش محتویات و فرمت های گوناگون لذت ببرید.

گارنتی سام سرویس
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 330 وات
قابلیت پخش سه بعدی ندارد
قابلیت بی سیم ندارد
تعداد بلندگو 6 بلندگو
تعداد بلندگو ایستاده 4 بلندگو
آمپلی فایر دارد
Blu-ray ندارد
قابلیت اتصال به سایر دستگاه ها دارد
تولید خارجی
ساخت کره جنوبی
سایر ویژگی ها HDMI دارای کابل
دارای کابل کومپوزیت
پورت USB دارد
HDMI out دارد
صدای دالبی دارد
قابلیت کارائوکه دارد
نظرات