سینما خانگی HT-E456K سامسونگ

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

سینما خانگی HT-E456K سامسونگ 

دارای اکولایزر ایرانی

- صدای 5/1 کانال
- صدای DTS
- رادیو FM
- آمپی فایر کریستالی
- ساب ووفر تقویت شده
- قابلیت پخش فرمت دی وی دی
- قابلیت پخش موسیقی و عکس و فیلم از طریق USB

لذت کارائوکه را به منزل و مجموعه موسیقی خود بیاورید. می‌توانید همراه تمام آهنگ‌های دلخواه خود روی MP3, CD, DVD بخوانید. فن‌آوری پیشرفته حذف صدا می‌تواند صدای خواننده را از آهنگ حذف کند و فقط موسیقی زمینه را باقی بگذارد. اگر یک میکروفون اضافه نمایید، می‌توانید کیفیت عالی صدا را به صدای خواندن خود بخشیده و مکمل آهنگ شوید. با قابلیت کارائوکه شما ستاره برنامه خواهید بود.
صدای هوشمند همه چیز را متعادل می‌کند :
صدای بعضی کانال‌ها بیشتر از بقیه است. اما سیستم سینمای خانگی سامسونگ صداها را متعادل می‌سازد. فن‌آوری صدای هوشمند سامسونگ به شما اجازه می‌دهد تنظیمات لازم را برای متعادل ساختن میزان صداها انجام دهید. حالا می‌توانید بدون نیاز به استفاده مکرر از کنترل از راه دور از برنامه‌ها، فیلم‌ها و مسابقات ورزشی دلخواه خود لذت ببرید.
سینما خانگی سامسونگ صدای بم بسیار قوی به شما عرضه می‌کند :
سیستم سینمای خانگی سامسونگ شما صدای بم عمیق‌تری تولید می‌کند. صدای بم با همان میزان وات قبلی تولید می‌شود، اما صدایی عمیق‌تر و غنی‌تر خواهید شنید. ارتعاشاتی که از سیستم بلندگوها منتشر می‌شوند به گونه‌ای هستند که تمام صداهای پایین به خوبی بازآفرینی می‌شوند. این صدای قوی کیفیت سرگرمی‌ها و تفریحات شما را ارتقا داده و فضایی مانند سالن سینما می‌آفریند. با سیستم سینمای خانگی سامسونگ از صداهای قوی لذت ببرید.
تماشای فیلم از طریق پورت USB :
با قابلیت ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB یا دیسک سخت HDD خود را به سیستم سینمای خانگی وصل کرده و از برنامه‌های دلخواه خود لذت ببرید. قابلیت ConnectShare Movie از تعداد وسایلی که برای مشاهده، گوش کردن و پخش برنامه‌ها و فایل‌های دلخواه خود لازم دارید می‌کاهد. فایل‌های موسیقی را مستقیما در بلندگوهای سیستم سینمای خانگی پخش کرده و فایل‌های فیلم و عکس خود را به صفحه بزرگ منتقل سازید. حالا می‌توانید در حالی که راحت در منزل خود نشسته‌اید از محتواهای گوناگون لذت ببرید.
Crystal Amplifier Plus :
Crystal Amplifier Plus، فن‌آوری انحصاری تقویت صوتی سامسونگ است که کیفیت صدای اچ دی را از طریق سیستم سینمای خانگی سامسونگ در اختیار شما قرار می‌دهد. این فن‌آوری خلاق برای دو بار فیلتر کردن منابع صوتی طراحی شده است تا اختلالات به حداقل ممکن کاهش یافته و صدایی فوق‌العاده واضح و شفاف ایجاد شود. حالا می‌توانید تمام صداها را دقیقا همانطور که باید شنیده شوند بشنوید.
(HDMI (ARC :
با قابلیت HDMI ARC (کانال بازگشت صوتی) می‌توانید تجهیزات سازگار را به راحتی وصل نمایید تا سیگنال‌های صوتی تلویزیون بدون نیاز به وصل کردن یک کابل اپتیکال مجزا به گیرنده، قابل پردازش باشد. با وجود دو ورودی HDMI می‌توانید تجهیزات AV خود را با تعداد کابل‌های کمتری متصل کنید تا کیفیت شنیداری نوینی را تجربه نمایید.

گارانتی سام سرویس

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

فرمت های قابل اجرا AudioCD, CD-R/RW, DivX, DVD, JPEG, MP3, VCD
قدرت 810 وات
تعداد بلندگو 5
تعداد بلندگو ایستاده 4
آمپلی فایر دارد
Blu-ray دارد
قابلیت اتصال به سایر دستگاه ها دارد
سیستم ساند بار ندارد
تولید خارجی
پورت USB دارد
HDMI out دارد
صدای دالبی دارد
نظرات