کنسول بازی 7 " پرتال آرکوس مدل 502293

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

در آوردن دکمه های فیزیکی و انگشت شست میله های آنالوگ به بازی های موبایل ، ARCHOS GAMEPAD قدرت با نرم افزار نقشه برداری منحصر به فرد می آمیزد ، را به بهترین تجربه بازی های آندروید در با سیستم عامل Android ™ 4.1 ' با دسترسی کامل به بازی ™ گوگل و  نرم افزار موبایل با دکمه های کاربردی آسان !قدرت بازی
با
پردازنده گرافیکی چهار هسته ای فوق العاده قدرتمند  ، ARCHOS GAMEPAD دارای قدرت کافی  حتی در بازی های گرافیکی سنگین  است .

دکمه ها و ابزار نقشه برداری
ترکیب انقلابی ARCHOS ابزار نقشه برداری بازی با 14 دکمه فیزیکی ARCHOS گیم پد و  دکمه های دوگانه آنالوگ انگشت شستی  .
گیم پد ARCHOS فوق العاده باریک با  سیستم عمل  آندروید 4.1 پس از آن هنوز هم پلت فرم کامل برای برنامه های کاربردی ، اینترنت ، چند رسانه ای، ایمیل ، کتاب ... آن هنوز هم یک تبلت بشمار می آید .


ARCHOS GAMEPAD  با ضخامت تنها 10 میلی متر در نازکترین و تنها با وزن 330g آن ، با اندازه مناسب آن ، می توان در جیب عقب خود جا داد ، زمانی که بیرون  می روید  .
بازی های خود را در 16 میلیون رنگ، 7 اینچ، 600 × 1024 پیکسل روی صفحه نمایش شگفت انگیز نگاه کنید.


هیچ چیز مهم تر برای بازی های 3D از پردازنده گرافیکی سمت راست وجود دارد -ARCHOS GAMEPAD با استفاده از پردازنده قدرتمند چهار هسته ای
فوق العاده -400 MP4 GPU است .  قدرت کافی حتی برای بازی های 3D گرافیکی خیره کننده ترین است .


با 8GB حافظه داخلی ، ARCHOS گیم پد می تواند کارت های میکرو SD تا 64 گیگابایت را بپذیرید. GAMEPAD ARCHOS همچنین دارای یک پورت mini- HDMI ، بنابراین شما می توانید آن را به تلویزیون خود وصل و  از بازی های خود را بر روی آن لذت ببرید.ARCHOS گیم پد دارای دو انگشت شست آنالوگ چوب و 12 دکمه های صورت و 2 دکمه های شانه دادن به شما کنترل کامل از بازی های خود را .
نقشه کنترل با ARCHOS منحصر به فرد بازی ابزار نقشه برداری

-ابزار و دکمه های برای 
کنترل مجازی نقشه هر بازی
- آسان برای استفاده و رابط کشیدن و رها کردن - نقشه یک بازی در ثانیه
- پروفیل های نقشه برداری به طور خودکار زمانی که شما شروع به بازی های خود را بار
- صدها نفر از پروفیل های موجود برای بازی ها محبوب ترین
از بند باز کردن قدرت از بازی های آندروید با ثبت اختراع ابزار نقشه برداری بازی منحصر به دستگاه های ARCHOS .
حتی پشت کاتولوگ بازی ها، در اصل برای کنترل های فیزیکی ساخته شده است، می تواند به لطف ARCHOS بازی ابزار نقشه برداری کار می کنند.
با تشکر به تحولات با آخرین نسخه از آندروید ، توسعه دهندگان قادر به پشتیبانی از کنترل های فیزیکی در آخرین بازی خود را ، به شما بهترین
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع کنسول بازی پرتال
وضوح تصویر 600 × 1024
نظرات