مودم ای دی اس ال دی لینک مدل DSL-2600U

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

مودم ای دی اس ال دی لینک مدل DSL-2600U
دی لینک
 
توصیف

جزییات

این روتر بی سیم ADSL با بکارگیری درگاه یکپارجه پر سرعت +ADSL2 به اینترنت متصل می شود. شما می توانید اینترنت خود را با کامپیوترها و دیگردستگاههای تحت شبکه به اشتراک بگزارید. این مودم بستری امن و مطمئن با بکارگیری فایروال و کیفیت سرویس (QoS) به منظور ارتباطات صوتی ، دانلود عکس ها، فایل ها، موسیقی، ویدئو و بازی های رایانه ای بر روی اینترنت فراهم می کند. شبکه بی سیم داخلی اتصال آماده ای را برای کاربران بی سیم فراهم می کند، در عین حال با استفاده از 1 پورت اترنت (RJ45) می توان یک سیستم  کابلی را نیز تحت شبکه به اینترنت متصل کرد.

ویژگی ها

اینترنت پر سرعت: روتر بی سیم، مقرون به صرفه، با کارایی بسیار بالا. دستگاهی اید آل برای منزل و دفاتر کوچک. فن آوری ADSL2+ بی سیم 802.11n با سرعت دانلود 24Mbps، فایروال، کیفیت سرویس (QoS) و 1 پورت LAN، تمامی ملزومات مورد نیاز برای ایجاد یک ارتباط امن و پر سرعت به دنیای اینترنت را فراهم می کند.اتصال آماده سیمی و بی سیم: با استفاده از فن آوری بی سیم 802.11n تبادل اطلاعات با سرعت بالا .(150Mbps) سازگاری با دیگر دستگاه های بی سیم 802.11b در باند فرکانس 2.4GHz برای اتصال آسان و بدون دردسر دیگر دستگاههای تحت شبکه با استفاده از 1 پورت (LAN (RJ45

ویژگی های امنیتی: مانع از دسترسی غیر مجاز مزاحمان اینترنتی به خانه و دفاتر شبکه. محافظت توسط فایروال با استناد بر (SPI (Stateful Packet Inspection ، جلوگیری ازحملات (DoS (Denial of Service ، پشتیبانی از سرویس (QoS (Quality Of Service برای انتقال و تبادل اطلاعات برای برنامه های کاربردی مانند(VoIP (Voice Over IP

مشخصات  

ADSL2/2+ 150Mbps Wireless Router , 1 LAN port , 1 x 1 internal antenna , Dying Gasp , Trendchip chipset ( 1*DSL-30CF + 1*RJ-11 + 1* RJ-45 cable ) بهمراه دفترچه راهنمای نصب فارسی

  DSL-2600Uنمونه‌ای از این محصولات است که توسط شرکت D-Link ارایه شده است. این محصول یک مودم ADSL2+ را به‌همراه یک روتر بی‌سیم در اختیار شما قرار می‌دهد. نکته‌ای که در اینجا بد نیست به آن اشاره کنیم، رده‌بندی پشتیبانی از استانداردهای ADSL است. بد نیست بدانید که این ابزار به‌عنوان یک مودم سازگار با ADSL2/2+، از سرعت‌های دانلود تا 24 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند (سطحی که در کشور ما بیشتر به یک رویا شباهت دارد(


در بخش شبکه‌سازی بی‌سیم، این ابزار از استانداردهای 802.11b/g/n پشتیبانی می‌کند. البته با توجه به پیکربندی 1×1 آنتن‌های آن، نباید انتظار داشته باشید که بالاترین سرعت ارتباطی Wireless-N را روی شبکه بی‌سیم خود مشاهده کنید.


 DSL-2600Uقابلیت‌های شبکه‌‌سازی بی‌سیم را به‌طور کامل برای شما فراهم می‌کند، اما اگر بخواهید در یک شبکه کابلی از آن استفاده کنید، به یک سوییچ یا روتر دیگر نیاز خواهید داشت. به‌عبارت ساده‌تر، این ابزار تنها یک درگاه اترنت را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آن برای اتصال ابزار به یک دسکتاپ یا اتصال آن به یک ابزار مدیریت شبکه دیگر استفاده کنید.


به‌طور کلی می‌توان گفت DSL-2600U با ابعاد 37×98×110 میلی‌متری خود یک ابزار نسبتا کوچک به‌شمار می‌آید و فضای زیادی را روی میز کار شما اشغال نمی‌کند. در قسمت پشت دستگاه، شما می‌توانید یک درگاه RJ-11 برای اتصال خط تلفن، یک درگاه RJ-45 برای اتصال اترنت سریع، یک کلید WPS برای برقراری ارتباط بی‌سیم رمزنگاری شده با سایر دستگاه‌هایی که از این پروتکل پشتیبانی می‌کنند، کلید ریست، کانکتور اتصال آداپتور تغذیه و کلید پاور ابزار را مشاهده کنید.


واقعیت این است که DSL-2600U وظیفه‌ای که برای آن طراحی شده است را به‌خوبی انجام می‌دهد و در این زمینه شما را ناامید نخواهد کرد.


شما تنها در صورتی با این ابزار مشکل خواهید داشت که بخواهید یک شبکه کابلی را در محل مورد نظر خود راه‌اندازی کنید. البته در چنین مواردی بهتر است اساسا به‌سراغ گزینه‌های دیگری بروید که برای مثال 4 درگاه اترنت را در اختیار شما قرار می‌دهند.


با این‌حال، بعید به‌نظر می‌رسد که این موضوع برای اکثر کاربران خانگی که در گروه مخاطبین ابزار مورد بحث ما قرار می‌گیرند اهمیت خاصی داشته باشد، به‌خصوص که DSL-2600U به‌خوبی نیازهای شبکه‌سازی بی‌سیم را برآورده می‌سازد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع مودم روتر وایرلس
تعداد پورت RJ45 1 عدد
مصارف ایده آل برای مصارف خانگی
نظرات