اسکنر دستی ایزی اسکن مدل w520

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

اسکنر دستی ایزی اسکن مدل w520
ایزی اسکن
 
توصیف

جزییات

این اسکنر می‌تواند هر سطحی را اسکن کند. با استفاده از این اسکنر دستی قابل حمل ، می‌توان اسناد ، کارت‌های ویزیت ، عکس‌ها ، نامه‌ها ، صورت‌حسابها ، مجلات ، کتاب‌ها ، پارچه‌های مختلف و ... را بدون نیاز به کامپیوتر ، اسکن نمود.
یکی از ویژگی‌های این اسکنر که آن را از مدل‌های رومیزی متمایز می‌کند این است که این دستگاه بدون نیاز به نرم افزار قابل استفاده است. و دیگر نیازی به نصب ندارد!
وزن این دستگاه 200 گرم می‌باشد که نقطه قوت نسبت به مدل‌های مشابه خود محسوب می‌شود.
کالیبره - Calibration : این ویژگی به شما اجازه می‌دهد با تعریف کردن رنگ سفید باقی رنگ‌ها به صورت اتوماتیک برای دستگاه قابل تشخیص شود. که شما می‌توانید افکت‌های رنگی بسیار جالبی بر روی تصاویر بدست آورید. 
تبدیل تصویر به متن - OCR - Optical Character Recognition : این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد تصاویر اسکن شده را به صورت فایل ورد ذخیره کنید و حتی آنها را ویرایش کنید! 
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ابعاد 3cm x 3cm x 26cm
وزن 200 گرم
نوع دستی
رزولوشن اپتیکا 300DPI - 600DPI
سرعت اسکن رنگی کیفیت معمولی رنگی در 3 ثانیه , کیفیت بالا رنگی در 11 ثانیه
تولید خارجی
ساخت چین
سایر قابلیت ها با یک دست سند مورد نظر برای اسکن شدن را مانند یک کادر نگهدارید، اسکنر را در محل شروع اسکن بگذارید، اسکنر را به صفحه مورد نظر بچسبانید و دکمه اسکن (scan) را یک بار فشار دهید، برای به‌دست آوردن تصویری با بهترین کیفیت اسکنر را به آرامی و به صورت پایدار و با
نظرات