پرینتر جوهرافشان اپسون مدل Stylus Photo 1410

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل Stylus Photo 1410
اپسون -EPSON
توصیف

جزییات

فن آوری پیشرفته وضوح جوهرافشان

کیفیت فوق العاده چاپ از ویژگی های چاپگرهای جوهرافشان رنگی و چندکاره های اپسون است. با استفاده از فن آوری مدیریت اجرایی اپسون (RPM)، حداکثر وضوح چاپهای سیاه، سفید و رنگی 5760x1440 dpi بوده و جزئیات چاپی به زیبایی به تصویر در خواهند آمد. کلیه چاپگرهای اپسون با فن آوری RPM، از قطرات متوسط جوهر برای چاپ و از قطرات جوهر با اندازه بسیار کوچک (به اندازه 1.5 پیکو لیتر) در درجه بندی و ترکیب رنگها استفاده می کنند، نتیجه این کار سرعت بالای چاپ عکس، نمودار و سایر تصاویر پیچیده بدون تغییر در کیفیت آنها می باشد.

فن آوری مخصوص اپسون برای افزایش کیفیت و بهبود سرعت چاپ

کلیه چاپگرها و چندکاره های اپسون دارای فن آوری منحصر بفرد هد میکرو پیزو هستند. در این تکنولوژی ارتعاشات الکتریکی موجب حرکت لایه های سرامیکی شده و قطره های جوهر از افشانک زیر مخزن جوهر خارج می گردد. قطع ارتعاش بلافاصله مانع از افشاندن جوهر اضافی بر روی کاغذ شده که در نتیجه دور نقطه ایجاد شده کاملاً صاف و گرد می باشد. به دلیل عدم وجود بخار جوهر، چاپ از کیفیت بالاتری در مقایسه با تکنولوژی حبابی (حرارتی) برخوردار بوده و در مصرف جوهر نیز صرفه جویی می گردد.

قابلیت چاپ بدون حاشیه

چاپگرها و چندکاره های رنگی اپسون ضمن حفظ شهرت جهانی خود در ارائه بهترین کیفیت چاپ، از نظر فن آوری چاپ بدون حاشیه نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

نرم افزار ارتقا کیفی عکس

نرم افزار Photo Enhance که جهت تنظیم چاپ عکس می باشد، تصاویر را به صورت خودکار مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم چاپگر را تنظیم می کند. با استفاده از این فن آوری جدید می توان تصاویری که کیفیت رنگ ضعیفی دارند را روشن نمود. بررسی تصاویر سبب ایجاد Photo Enhance مناسب جهت تنظیم رنگ پوست، مناظر و چشم اندازها می شود، این نرم افزار کاملاً همانند یک کارشناس چاپ و تنظیم درون چاپگر عمل می کند.

کارتریجهای جوهر مجزا برای کنترل بهینه جوهر

کارتریجهای هوشمند اپسون مناسب برای کاربرانی است که به دنبال چاپگری با کیفیت چاپ بالا هستند. هر یک از کارتریجهای جوهر اپسون دارای تراشه های هوشمندی هستند که مقدار دقیق جوهر مصرفی و باقی مانده را ثبت کرده و حتی در زمان خاموشی دستگاه نیز اطلاعات خود را حفظ می کنند. برای اینکه حین عملیات چاپ، جوهر کارتریجها تمام نشود، در صورت رو به اتمام بودن آنها پیغامی هشدار دهنده ظاهر خواهد شد. چاپ با کیفیت بر روی هر نوع کاغذ : چاپگرها و چند کاره های اپسون با جوهر پیشرفته از مزیت تنوع کاغذهای چاپی برخوردارند. در هر زمان و برای هر کاری می توانید از هر نوع کاغذ - از کاغذهای ساده تا کاغذهای براق مخصوص چاپ عکس - استفاده نمایید.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع خروجی پرینتر رنگی
تکنولوژی پرینتر جوهرافشان
کاربری پرینتر حرفه‌ای, خانگی - سبک, متن و عکس, چاپ عکس
ابعاد 615 * 223 * 314 میلیمتر
وزن 11.5 کیلوگرم
سایر اندازه‌های کاغذ 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", 12" x 12", 3.5" x 5", 11" x 14", 11" x 17"
قابلیت‌ها پرینت
نوع کاغذ قابل استفاده عکس, معمولی, پاکت نامه, گلاسه
ظرفیت سینی کاغذ 120 برگ
سرعت چاپ رنگی 15 برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه و سفید 15 برگ در دقیقه
کیفیت چاپ 5760.0 dpi x 1440.0 dpi
کارکرد کارتریج سیاه 470 صفحه A4
کارکرد کارتریج رنگی 470 صفحه A4
روش تبادل داده پورت USB 2.0, چاپ مستقیم PictBridge
مدل پرینتر Epson Stylus Photo 1410
نوع پرینتر پرینتر معمولی
سری تولید Epson Stylus Photo
سایر امکانات چاپ چاپ روی CD/DVD
سیستم عامل Mac OS, Windows
نوع کارتریج کارتریج جوهرافشان
تعداد کارتریج 5
رنگ‌های کارتریج زرد, سایان, سایان کمرنگ, سیاه, مژنتا, مژنتا کمرنگ
اندازه کاغذ A3, A3+, A4, A4+, A5, A6, B5, Envelop, Half-Letter, Legal, Letter
نظرات