پرینتر 3 کاره جوهر افشان اپسون مدل L110

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

پرینتر 3 کاره جوهر افشان اپسون مدل L110
480,000 تومان
اپسون -EPSON
توصیف

جزییات


پرینتر تک کاره ی ال 110 بسیار جمع و جور طراحی شده تا فضای کمتری نسبت به مدل های قبلی اشغال کند. بنابراین نیازی نیست که برای پیدا کردن یک جای مناسب برای پرینتر نگران باشید.مخزن جوهر دستگاه کاملا با پرینتر یکپارچه می شود بنابراین می توانید از پرینت های رنگی لذت ببرید بدون اینکه شاهد کثیفی یا زحمتی که معمولا در جوهرهای غیراصل تجربه می کنید باشید. بطری های جوهر اصل اپسون، با برچسب های واضح و نازل بدون نشتی شان، پر کردن مخازن را به کار آسانی مبدل کرده اند. راه اندازی و استفاده از ال 110 در مقایسه با سیستم های مخزن جوهر شرکت های دیگر آسان است: فقط مخزن را با جوهری که همراه دستگاه گرفته اید پر کرده، پرینتر را روشن کنید، پس از اینکه سیستم جوهر شروع به کار کرد ال 110 آماده ی پرینت گرفتن می گردد. 


ال 110 پرینت های بدون زحمت و ارزانی را برای هر صفحه ارائه می کند. هر مجموعه از بطری های جوهر با حجم بالا می تواند تا 4000 صفحه ی سیاه و سفید و 6500 صفحه ی رنگی را چاپ نماید. هزینه ی پرینت های رنگی و نیز پرینت های سیاه و سفید فوق العاده کم تمام می شود. ال 110 از بطری های جوهر اصلی اپسون استفاده می کند و به شما اجازه می دهد از عملکرد بالای 4000 صفحه ی سیاه و سفید با هزینه ای کمتر بهره مند شوید. همچنین شامل تکنولوژی Fast Ink Top-Up اپسون می شود که با دو ویژگی خود، پر کردن جوهر را به کار آسان و تمیزی مبدل می کند:

لوله های مخصوص در پرینتر، جریان روان و همیشگی جوهر را تضمین می کند.


یک دریچه ی انسداد کننده ی مفید به شما اجازه می دهد که سیستم جوهر را هنگام حمل و نقل قفل کنید تا به هدر رفتن جوهر و نشت و کثیفی به حداقل برسد.فوت پرینت ال 110 نسبت به مدل های قبلی 12 درصد کمتر است و هر کاری را به راحتی به اتمام می رساند.رسانه های تخصصی اپسون برای این طراحی شده اند که به جوهرهای اصلی اپسون کمک کنند تا پرینت های فوق العاده با کیفیتی را ارائه نمایند.با سرعت چاپ 27 صفحه در دقیقه برای پرینت های سیاه و سفید و 15 صفحه در دقیقه برای پرینت های رنگی، می توانید از عملکرد پرینت دو برابر نسبت به مدل های پیشین برخوردار شوید.


چاپگر اپسون ال110 با هد پرینت اختصاصی Micro Piezo اپسون مجهز شده است و رزولوشن بالای 5760 Dpi X 1440 Dpi را ارائه می کند که پرینت های فوق العاده ای را برای تصاویر و متون فراهم می نماید.توصیه می کنیم قبل از اینکه دستگاه را از جعبه بیرون بیاورید کتابچه ی راهنما را بخوانید با خواندن آن متوجه می شوید نباید طبق معمول آن را به کامپیوتر وصل کرده و روشن کنید. باید اول مخازن جوهر را پر نمائید سپس آن را روشن کرده یا به کابل USB وصل کنید.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع خروجی پرینتر رنگی
تکنولوژی پرینتر جوهرافشان
کاربری پرینتر خانگی - سبک, متن و عکس
ابعاد 427x222x130 میلیمتر
وزن 2.7کیلوگرم
سطح قابل چاپ A4
قابلیت‌ها پرینت
نوع کاغذ قابل استفاده عکس, معمولی, گلاسه
سرعت چاپ رنگی 15 صفحه در دقیقه
سرعت چاپ سیاه و سفید 28 صفحه در دقیقه
کیفیت چاپ 5760x1440 dpi
سرعت کپی رنگی 15صفحه در دقیقه
سرعت کپی سیاه و سفید 24صفحه در دقیقه
صفحه نمایش ندارد
روش تبادل داده پورت USB 2.0
مدل پرینتر Epson 110
نوع پرینتر پرینتر معمولی
سری تولید Stylus
سیستم عامل Linux, Mac OS, Windows
نوع کارتریج کارتریج جوهرافشان
اندازه کاغذ A4
نظرات