هارد دیسک 3 ترابایت دش درایو ای دیتا مدل NH03

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

هارد دیسک 3 ترابایت دش درایو ای دیتا مدل NH03
ای دیتا
توصیف

جزییات

مکانات و قابلیت های محصول

هارددیسک NH03 3 ترابایت

ابعاد :150 x 48 x 178 mm

وزن 1 کیلوگرمهارد دیسک رومیزی Nobility ای دیتا، در طراحی و سرعت کاملا اصلاح شده است و بهترین تجربه را به کاربران ارائه می دهد. هارد درایو اکسترنال NH03 سری Nobility با بدنه براق و صیقلی پوشش داده شده که باعث ظرافت و زیبایی آن شده است و قابلیت قرارگیری در حالت افقی (ایستاده) و عمودی را دارد.

طراحی ویژه دریچه حرارتی این هارد سبب بالا رفتن و بهره وری آن در نتیجه تبادل حرارتی بهتر و بطور قابل باعث توجهی افزایش پایداری آن می باشد.تهیه پشتیبان در هارددیسک NH03 سری Nobility تنها با فشردن یک دکمه صورت می گیرد. با فشردن دکمه بک آپ می توان بطور خودکار از داده ها بک آپ گرفته و یا آنها را همسان سازی نمود.

طراحی نسل جدید و با سرعت بالای USB3.0 و نرم افزار Turbo HDD (افزایش دهنده سرعت USB) در هارددیسک NH03 سری Nobility سرعت انتقال را حداکثر 418% افزایش می دهد. علاوه بر آن، فناوری رمزگذاری 256 بیت AES، اطلاعات محرمانه شما را امن نگاه می دارد و از آن در برابر هرگونه دسترسی غیر مجاز محافظت می کند.
سریعتر از هر نوع راندمان بالا

هارددیسک NH03

NH03 سری Nobility با امکان USB3.0، (نسل جدید استاندارد سرعت بالا) است که سرعت انتقال را چهار برابر سریعتر از USB2.0 نموده است. در حالت توربو با سرعت بالا، NH03 سری Nobility، سرعت انتقال داده ها به میزان MB/s 140 افزایش یافته است و عملکردی بهتر از همیشه را ارائه می دهد.
بالاترین امنیت سیار هارددیسک NH03

دیسک ظرفیت بالا، همه اطلاعات محرمانه شما را در خود جای می دهد. با بکارگیری تکنولوژی رمزگذاری 256 بیت AES و حفاظت از طریق رمز عبور، دیگر هیچ خطری در امنیت اطلاعات شما را حتی زمانیکه هارد گم شده و یا دزدیده شود تهدید نمی کند. این تکنولوژی امنیتی بالا، هارددیسک NH03 سری Nobility را به بهترین انتخاب شما برای ذخیره سازی اطلاعات مورد نیاز تبدیل می کند.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

طرح اکسترنال
نوع حافظه غیر قابل حمل
ظرفیت حافظه 3ترا بایت و بالاتر
سایز هد 3.5 اینچ
نوع اتصال و رابط USB3
سرعت خواندن اطلاعات MB/s 140
سرعت نوشتن اطلاعات MB/s 140
قابلیت بی سیم ندارد
نظرات