هارد اکسترنال ای دیتا مدل CH11

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

هارد اکسترنال ای دیتا مدل CH11
348,600 تومان
ای دیتا
توصیف

جزییات

در طلوع دوران USB3.0 که عصر جدیدی از عملکرد انتقال اطلاعات می باشد ، CH11 هارد دیسک درایو اکسترنالی است با سرعت و ظرفیت بالا، بدنه کوچک وجمع و جور و با برچسب های شناسایی ویژه که برای سازماندهی و شخصی سازی آسان تر هارد دیسک های شما طراحی شده است. بدین شکل این طبقه بندی هوشمند زندگی شما را گام به گام آسان تر می کند. CH11 هاردی مقرون به صرفه و انتخاب مناسبی در بین هارد درایوهای اکسترنال 5,2 اینچی است.

CH11 از سرعت بالای90 MB/s در جابجایی اطلاعات با تکنولوژی USB3.0 برخوردار است،که زمان انتقال اطلاعات را به میزان 70% کاهش داده و در مقایسه با USB2.0 سه برابر سریعتر عمل می کند.

طراحی ویژه ایستاده همراه با برچسب های موجود برای شناسایی آسان تر هارد دیسک های شما و کمک به ساماندهی و شخصی سازی آنها. بدین سان این طبقه بندی هوشمند زندگی شما را گام به گام آسان تر می کند.

CH11 در سه رنگ عرضه می شود: سفید ساده، آبی کم رنگ، صورتی براق.

برچسب های ویژه طراحی شده توانایی شما را برای سازماندهی قطعات و تکه های مجزای زندگی دیجیتالی تان از طریق تبدیل آنها به پوشه های قابل تشخیص افزایش می دهد. ظرفیت های 500GB، 750GB،1TB به شما این امکان را می دهد که هزاران آهنگ، ده ها هزار عکس و صدها فیلم با کیفیت بالا را ذخیره سازید بطوریکه همراه شما و در دسترستان باشد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

طرح اکسترنال
نوع حافظه قابل حمل
ظرفیت حافظه 1 ترابایت
نوع اتصال و رابط USB2, USB3
تولید خارجی
نظرات