کیبورد لاجیتک مدل جی 510 اس

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

کیبورد لاجیتک مدل جی 510 اس
390,000 تومان
لاجیتک
 
توصیف

جزییات

کیبورد لاجیتک مدل  مدل جی 510 اس از نوع چند رسانه ای مخصوص بازی با سیم  و دارای صفحه نمایش و 2 ورودی  پورت USB و به رنگ مشکی  می باشد .

ابعاد: 530 X 231 X 58.4 میلی متر
وزن: 1.90 کیلوگرم
محتویات بسته: صفحه کلید کاربر بقیه نخل اسناد و مدارک

توصیف
پنل ال سی دی
 . نه تنها می تواند به شما اقامت مطلع با آمار زمان واقعی بازی ، اطلاعات سیستم و داده های VoIP ارتباطات ، اما شما می توانید به کار با مانیتور GamePanel خود را اضافه و یا توسعه اپلتها جامعه توسعه یافته است.

رنگ RGB نور پس زمینه
سفارشی ، تجربه نور
تعیین محل کلید در هر اتاق با کلید دارای نور پس زمینه سفارشی . 1 رنگ را انتخاب کنید از 16 میلیون نفر است. اختصاص یک رنگ منحصر به فرد ، به هر یک از مشخصات ، حالت و نمایش حالت در سبک بازی همان. شما می توانید بدون نگاه کردن کدام حالت شما هستیم برای اطمینان از نصب شما درست است بگویید.

18 برنامه ریزی G- کلید ، در دستور خود
G510s شامل 18 برنامه ریزی G- کلید که باعث اعمال پیچیده به سادگی اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی تا 54 توابع منحصر به فرد در سراسر سه حالت مختلف با سه ماکروها در هر کلیدی استفاده کنید


مواد سطح پیشرفته ضد آب  تفاوت را احساس کنید
با استفاده از فن آوری مادون قرمز ، ما مورد مطالعه تعامل بین دست و صفحه کلید، و سپس سطح مواد پیشرفته به مناطق استراتژیک برای دوام و راحتی بهبود یافته اضافه شده است. پوشش آب کمک می کند که دست از چسبیدن به بقیه نخل . پوشش UV دو بر روی کلید فراهم می کند فوق العاده دوام زندگی طولانی است. علاوه بر این، پوشش مقاوم در برابر اثر انگشت بر روی چرخ لنگر کمک می کند حفظ و نگهداری یک نگاه تازه . اطلاعات باعث تفاوت .

ورودی صوتی USB مجتمع ، صدا در دسترس


سوئیچ حالت بازی ، هیچ حرکت نادرست
شما درباره به ثبت تعداد رکورد headshots کامل وقتی که یک ضربه زدن به کلید تصادفی شما را دربرنامه ریزی نشده ، سفر ناخواسته را روی کامپیوتر خود می فرستد هستید . اجازه ندهید که این نوع اشتباه به خراب کردن خط خود و یا خود بازی به راحتی از کلید ویندوز را غیر فعال کنید با یک دکمه تا بازی خود را قطع نخواهد شد. شما می توانید ما را بعد از آن تشکر می کنم.

دسترسی به رسانه های فوری، بیشتر در دستور خود
ما می دانیم که بازی تنها چیزی که در حال اجرا در دستگاه شما نیست. موسیقی کنترل و تصویری بدون رها از بازی ها.  کنترل های 
مناسب لمسی قرار داده دسترسی سریع به کنترل حجم صدا ، قطع ، مکث ، بازی و جلو همه در نزدیکی .

شش کلید ضد سایه اندازی ، فناوری در تماس با
در گرماگرم جنگ ، زمانی که شما ممکن است نیاز به طور همزمان اجرا شود، با هواپیما زیر رگبار مسلسل و توپ گرفتن ، سلاح را انتخاب کنید و باز کردن یک درب وجود دارد. ورودی چند کلید به معنی در حرکت های پیچیده G510s دقیقا راست در هر بار اجرا . مطبوعات تا شش کلید در یک بار ، هر یک کاملا ثبت شده است. و ضد سایه اندازی معنی است که شما هرگز نیاز به مراجعه به شما قصد به فرمان .

دو نرخ گزارش میلی ثانیه را ، پاسخ سریع
وقتی میلی ثانیه می تواند به معنای زندگی یا مرگ ، چهار برابر سریع تر G510s از دیگر صفحه کلید USB استاندارد در 500 هرتز (2 میلی ثانیه ) سرعت گزارش دادن به شما از عملکرد شما نیاز است .


اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع صفحه کلید با سیم , مخصوص بازی
موس ندارد
پورت USB دارد
تعداد پورت USB 2
سایر ویژگی ها ارای صفحه نمایش مخصوص بازی با قابلیت بالا
نمایش اطلاعات مهم سیستم بر روی صفحه نمایش
روشن شدن کاراکترها با قابلیت تنظیم درجه روشنایی کلیدها در 3 حالت مختلف
قابلیت 12 حالت برنامه‌ریزی برای کلیدهای بازی
دارای ورودی 2 پورت USB
دارای شیارهای مخصوص برای مد
نظرات