کیبورد لاجیتک مدل ام کی 220

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

کیبورد لاجیتک مدل ام کی 220
320,000 تومان
لاجیتک
 
توصیف

جزییات

صفحه کلید لاجیتک بی سیم دسته کوچک  لاجیتک  MK220've جمع و جور و طراحی را در  فضای کمتر بر روی دسکتاپ شما ارادئه کرده است. در اندازه ای کوچکتر  تمام کلید ها در حال حاضر در تنظیم صفحه کلید در دسترس هستند . شما به راحتی می توانید از صفحه کلید به طور منظم خود را به این ابزار بی سیم بدون نیاز به مبارزه با شیب منحنی یادگیری پایین صفحه کلید تغییر دهید. طراحی مینیمالیستی کمک می کند که شما  سریع تر به فضای بین کلید ها دسترسی پیدا کنید..

صفحه کلید لاجیتک بی سیم دسته کوچک موسیقی لا جیتک  MK220این قابلیت را به شما می دهد تا بر روی کار خود تمرکز کنید بدون مزاحمت دیگران در اطراف شما. اگر شما نیاز به اتصال صفحه کلید لاجیتک بی سیم دسته کوچک لا جیتک MK220 و ماوس به یک کامپیوتر دیگر دارید این کار با راحتی و  قطع ارتباط گیرنده و وصل آن به کامپیوتر جدید است. ویژگی  Plug and Play   از صفحه کلید لاجیتک و ماوس بی سیم به سیستم عامل متصل می شود و شما می توانید بلافاصله شروع به کار یا بازی کنید.

عملکرد و اتصال به کامپیوتر

این است که اطلاعات وارد شده از طریق صفحه کلید لاجیتک بی سیم دسته لاجیتک MK220 و ماوس توسط 128 بیتی سیستم رمزگذاری AES محافظت شده که به معنی ایمیل ها و یادداشت های محرمانه خود را به بیرون درز داده نمی شود . رصفحه کلید لاجیتک بی سیم دسته کوچک موسیقی جاز MK220 و ماوس که کار می کند بهترین در کامپیوتر در ویندوز XP، ویستا و یا 7 را اجرا کنید.

صفحه کلید لاجیتک بی سیم است که توسط 2 باتری AAA شده و در صورت استفاده به درستی آخرین باتری را شارژ باید حداقل 24 ماه می باشد. ماوس بی سیم با استفاده از 2 باتری AA است که به برآورد به آخرین تا پنج ماه تحت شرایط عادی قرار گیرد .سسگنال  پیشرفته 2.4 گیگاهرتز بی سیم طراحی شده است تا مصرف توان کمتر در نتیجه طولانی تر شدن عمر باتری را حمایت کند . برد کیبورد و ماوس دو دستگاه 10 متر می باشد.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع صفحه کلید بی سیم
فرکانس بی سیم 2.4 گیگا هرتز و برد 10 متر
موس دارد
ویژگی های موس ماوس با دقت 1200DPI
اسکرول ندارد
سایر ویژگی ها کیبورد و موس اپتیکال بی سیم (Wireless)
طراحی فوق العاده زیبا و ارگونومیک
دارای کلیدهای چندرسانه ایی
دارای کلیدهای بسیار نرم و کم صدا
دارای ماوس با دقت 1200DPI
مشخصات ماوس :
حس زیبایی از سادگی این موس طراحی بسیار ساده و جداب با بدنه ای کاملا یکدست
نظرات