آبسردکن یخچال دار بیم مدل WD-V211

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات


آبسردکن بیم مدل WD-V211 قابلیت ارائه هم آب سرد و هم آب گرم را بطور همزمان دارد. درجه حرارت آبگرم در این دستگاه ما بین 95-35 درجه سانتیگراد و آبسرد بین 15-5 درجه سانتیگراد طراحی شده است که این میزان بالای آب ، جهت نوشیدن، درست کردن چای، قهوه و غذاهای فوری بسیار ایده آل می باشد.همچنین مخزن آب این دستگاه به اندازه 2 یا 5 گالون بوده که به راحتی بر روی بدنه نصب می شود. هردو مخزن آب سرد و گرم این دستگاه جهت بهداشت و حفظ سلامت افراد از جنس استیل مرغوب می باشد که طعم و رنگ آب آشامیدنی رابه هیچ عنوان تغییر نخواهند داد.
با قابلیت هایی که دراین دستگاه تعبیه شده می توان هم جهت کارکرد درمنزل و هم اماکن عمومی از قبیل مدرسه،هتل و مکان های تجاری استفاده کرد.همچنین این دستگاه آبسردکن مطابق با تکنولوژی پیشرفته سیستم کنترل کننده میکرو طراحی شده است که با بهره گیری از آخرین تکنیک و فن آوری روزآبسردکن ها و کنترل کننده های دمای مناسب جهت گرم و سرد نمودن آب به شما یک دستگاه کاملا مجهزو پیشرفته را ارائه می دهد.
این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر نسبتا بزرگی است که تمامی عملکردهای دستگاه و دما را جزء به جزء و بطور دقیق نشان می دهد .همچنین به راحتی می توان اطلاعات مربوط به سطح دمای دستگاه را نیز از طریق این مانیتور مشاهده کرد.ویژگی که این دستگاه دارد وجود سیستم حافظه ای دستگاه است که به مصرف کننده امکان دستیابی به تنظیمات قبلی دستگاه را می دهد، به کمک این حافظه شما بسیار راحت تر می توانید با دستگاه کار کنید. 
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع ایستاده
عملکرد آب سرد و گرم
منبع تغذیه آب مخزن دار
یخچال دارد
تولید خارجی
ساخت آلمان مونتاژ چین
نظرات