قهوه ساز فلر مدل CM 91

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

 قهوه ساز فلر مدل CM 91

قهوه ساز فلر مدل CM 91 با بدنه استیل و طراحی بسیار شیک فوق العاده کم حجم بوده و برای افرادی که با کمبود جا مواجه اند بسیار مناسب است قهوه ساز 91 فلر با توان 900 وات قادر است 10 تا 12 فنجان قهوه تازه و خوشمزه را در کوتاهترین زمان تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهد. همچنین این دستگاه به سیستم ضد چکه مجهز می باشد که مانع از ریزش قطرات آب بر روی دستگاه و کناره های دستگاه می گردد. قهوه ساز فلر به محض حاضر شدن قهوه خاموش شده و بر روی سیستم گرم نگهدارنده می رود که این قابلیت باعث می شود تا چند ساعت بعد از حاضر شدن قهوه تا زمان میل کردن گرم و تازه بماند.
این دستگاه به نشانگر میزان آب مجهز می باشد که دقیقا در کنار دستگاه تعبیه شده و می توان به محض تمام شدن آب آن را پر کرد. صافی که در این دستگاه بکار رفته علاوه بر اینکه مانع از ورود دانه های درشت قهوه به داخل قوری قهوه می شود براحتی هم نیز از دستگاه جدا شده و قابل شستشو می باشد.
با بلند کردن درب روی دستگاه به راحتی می توانید قسمت مخزن آب دستگاه و جایگاه پودر قهوه را مشاهده و در صورت اتمام آنها را پر کرد. قوری که در این قهوه ساز بکار رفته از جنس شیشه ساخته شده که به آسانی از دستگاه جداشده و با یک اشاره می توان دوباره سرجاش گذاشت.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سیستم قهوه ساز
توان 900 وات
ظرفیت مخزن 1.5 لیتر
نمایشگر ندارد
جنس قوری شیشه‌ای و شفاف
چراغ هدایتگر دارد
تولید خارجی
ساخت آلمان مونتاژ چین
سایر ویژگی ها دارای نشانگر میزان آب
سبد و نگه دارنده صافی جداشدنی و قابل شست و شو
طراحی زیبا و منحصر به فرد
در دو رنگ مشکی و سفید
توان 900 وات
گنجایش 12 فنجان
گنجایش مخزن آب 1.5 لیتر
عملکرد ضد چکه
صفحه گرم نگه ‌دارنده قهوه
مجهز به کلید روشن و خاموش همراه با چر
نظرات