قهوه ساز فلر مدل CML 2010

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

قهوه ساز فلر مدل CML 2010 

قهوه ساز فلر مدل CML 2010 با بدنه استیل و طراحی بسیار شیک فوق العاده کم حجم بوده و برای افرادی که با کمبود جا مواجه اند بسیار مناسب است قهوه ساز 2010 فلر با توان 1000 وات قادر است 12 فنجان قهوه تازه و خوشمزه را در کوتاهترین زمان تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهد. قهوه ساز فلر به محض حاضر شدن قهوه خاموش شده و بر روی سیستم گرم نگهدارنده می رود که این قابلیت باعث می شود تا چند ساعت بعد از حاضر شدن قهوه تا زمان میل کردن گرم و تازه بماند.
این دستگاه به نشانگر میزان آب مجهز می باشد که دقیقا در کنار دستگاه تعبیه شده و می توان به محض تمام شدن آب آن را پر کرد. همچنین دارای چراغ نشان‌گر آماده‌شدن قهوه نیزمی باشد . صافی که در این دستگاه بکار رفته علاوه بر اینکه مانع از ورود دانه های درشت قهوه به داخل قوری قهوه می شود براحتی هم نیز از دستگاه جدا شده و قابل شستشو می باشد.
با بلند کردن درب روی دستگاه به راحتی می توانید قسمت مخزن آب دستگاه و جایگاه پودر قهوه را مشاهده و در صورت اتمام آنها را پر کرد. قوری که در این قهوه ساز بکار رفته از جنس شیشه ساخته شده که به آسانی از دستگاه جداشده و با یک اشاره می توان دوباره سرجاش گذاشت.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سیستم قهوه ساز
توان 1000 وات
ظرفیت مخزن 12 فنجان
نمایشگر ندارد
جنس قوری شیشه‌ای
چراغ هدایتگر دارد
تولید خارجی
ساخت آلمان مونتاژ چین
سایر ویژگی ها تمهید ایمنی ضد جوشیدن، زمانی‌که دستگاه فاقد آب است
محفظه‌ی شیشه‌ای
سهولت در پر کردن مخزن آب
طراحی بسیار زیبا
قابلیت استفاده با قهوه پودر
توان:1000 وات
گنجایش: 12 فنجان
صافی‌دم‌کنی‌پلاستیکی و جداشدنی
صفحه گرم نگه‌دارندۀ قهوه
مخزن آب با قابلیت پر‌ش
نظرات