کتری برقی فیلیپس HD4677

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

کتری برقی فیلیپس HD4677

کتری برقی فیلیپس HD4677 با قدرت: 2400 وات و گنجایش: 1.7 لیتر دارای عملکرد متفاوتی از کتری برقی های موجود در بازار می باشد که دارای بدنه هایی از جنس مواد پلاستیکی اند و بر روی آب ایجاد لکه چربی می کنند . بدنه دستگاه دارای 2 نشانگر میزان آب موجود در آن می باشد . می توان کل بدنه را در زیر آب شست .این مدل دارای امکان قرارگیرى 360 درجه‌اى پایه میباشد. همچنین این دستگاه دارای نشانگر نورانى روشن/ خاموش نیز میباشد. به علاوه این مدل دارای فیلتر ضد رسوب متحرک و درپوش با عملکرد خودکار هم میباشد. 

از آنجائیکه در بعضی از مناطق مقدار رسوب آب لوله کشی شده زیاد می باشد علاوه بر وجود صافی در قسمت خروجی کتری یک رسوب گیر مخصوص نیز در قسمت ته کتری تعبیه شده که در حین جوش آمدن آب تمامی رسوبهای موجود در آب را به خود جذب می کند و مانع از ورود ذره ایی رسوب به فنجان می گردد که این یکی از مزیت های بسیار مهم در این دستگاه بشمار می آید. 

همچنین المنت کتری برقی فیلیپس HD4677 بصورت میله ای بکار رفته شده که این قابلیت باعث انتقال گرمای یکسان در تمامی فضای کتری می شود. ویژگی دیگری که کتری برقی فیلیپس HD4677 دارد وجود سیستم ترموستات می باشد که به محض اینکه آب جوش بیاید بطور خودکار خاموش می گردد که این قابلیت از جوش خوردن بیش از حد آب کتری و تبخیر شدن آن جلوگیری می کند. درضمن جهت ایمنی بیشتر در زیر پایه جایگاه سیم تعبیه شده که به سهولت می توان پس از استفاده از کتری سیم را به دور آن پیچید و دستگاه را کنار گذاشت.این دستگاه تا 66 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

توان 2400 وات
گنجایش 1.7 لیتر
نوع المنت استیل
نشانگر میزان آب دارد
محفظه نگهدارای سیم دارد
چراغ نشانگر روشن بودن کتری دارد
نظرات