بخاری برقی سرامیکی فن دار دلونگی مدل DCH 6031

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

بخاری برقی سرامیکی فن دار دلونگی مدل DCH 6031
دلونگی
توصیف

جزییات

بخاری برقی فن دار دلونگی مدل DCH 6031

بخاری های برقی فن دار سرامیکی دارای چندین ویژگی می باشند که آنها را نسبت به دیگر بخاری های برقی متمایز می کند. المنت سرامیکی بخاری در مقایسه با مقدار برقی که مصرف می کند گرمای بسیار بهتری دارد. سیستم فن بخاری کمک می کند که هوای گرم بهتر در فضا توزیع شده و گرمای سریعتر و یکدست تر را بوجود می آورد. اندازه این بخاری با توجه به گرمای بالای المنت نسبتا کوچک است .
بخاری برقی دلونگی مجهز به ترموستات تنظیم دما می باشد کافی است در دمای مطلوب درجه ترموستات را کم کنید تا دستگاه خاموش شود. پس از سردشدن محیط مجددا دستگاه روشن شده و محیط را تا رسیدن به سطح تنظیم شده گرم می کند. کمترین حالت ترموستات دستگاه که با علامت ستاره روی آن مشخص شده مربوط به حالت جلوگیری از یخ زدگی است. در صورتی که انتخابگر دمادر مقابل علامت ستاره قرار داده شود اگر دمای محیط به 4 تا 5 درجه سانتی گراد رسید بخاری بطور خودکار روشن خواهد شد و از یخ زدگی گیاهان و ... جلوگیری می کند.بخاری برقی فن دار دلونگی مدل DCH 6031  تولید گرمایش سریع، مطمئن و قدرتمند با وجود المنت گرمایشی سرامیکی کارآمد و ایمن که خروج گرما را به طور اتوماتیک تثبیت می‌کند.

مشخصات فنی 

خاری سرامیکی
حداکثر توان:2000 وات
تولید گرمایش سریع، مطمئن و قدرتمند با وجود المنت گرمایشی سرامیکی کارآمد و ایمن که خروج گرما را به طور اتوماتیک تثبیت می‌کند.
دارای 3 تنظیم توان برای  مصرف بهینه‌ی انرژی
سیستم تهویه‌ی تابستانی
دارای ترموستات قابل تنظیم برای دمای مناسب اتاق
دارای عملکرد ضد برفک
دارای چراغ نشانگر
فیلتر ضد غبار قابل جداشدن

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ترموستات اتاق دارای ترموستات تنظیم دما
توان گرمایش (حدّاکثر) 2000 وات
عملکرد ضد انجماد دارد
تهویه تابستانی دارد
کشور سازنده ایتالیا مونتاژ چین
نظرات