کولر آبسال ثابت مدل AC 40

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

کولر آبسال ثابت مدل AC 40
758,000 تومان
آبسال
توصیف

جزییات

 کولر آبسال ثابت مدل AC 40

به دلیل خشکی آب و هوا یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی در ایران کولرهای آبی است .تفاوت های اقلیمی و منطقه ای و تنوع ساختمانها در نقاط مختلف ایران آبسال را بر آن داشته است تا به منظور تامین خواسته های تمامی مصرف کنندگان کولرهای آبی خود را در مدل ها و اندازه های مختلف تولید نماید .
استفاده از کولرهای آبی در اکثر شهرهای ایران به دلیل شرایط خاص آب و هوا , امکان پذیر است . کولرهای آبی باعث صرفه جویی در مصرف برق می شوند زیرا جهت تبخیر آب , انرژی الکتریکی بسیار کمی را مصرف می کنند.این کولرها باعث ایجاد رطوبت در هوای خشک شده و از خشک شدن پوست جلوگیری می کنند. رطوبت ایجاد شده توسط این کولرها از شوک های ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کرده و مانع از ترک خوردن وسایل چوبی می شود . کولرهای آبسال به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که رطوبت لازم را در هوای گرم وخشک ایجاد می نماید و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.کولر آبسال با پشتیبانی شبکه ی منظم خدمات پس از فروش خود برای شما یک عمر آسایش به همراه می آورد. این مدل مجهز به پوشالهای دوخته شده با دستگاههای اتوماتیک که مانع از ورود گردوغبار به محیط می گردد.
 پروانه کولر از یک قطعه ی فلزی یکپارچه ساخته شده و با دستگاههای الکترونیکی کاملا بالانس می شود , به همین علت باعث عمر طولانی یاتاقان ها می شود و سالهای متمادی بی صدا و بدون لرزش کار می کند..
 به منظور جریان بهتر هوا و تبخیر آب , ضخامت پوشالها در تمام سطوح , پخش گردیده و با دستگاههای اتومانیک دوخته شده است , به همین علت از ورود گرد وغبار به درون اتاق جلوگیری کرده و خنکی مطبوعی را برای شما تضمین می نماید.
 کولرهای آبسال مجهز به سیستم جدید آبرسانی است. این سیستم که توسط متخصصین آبسال طراحی شده است آب را به نحوی روی پوشال ها تقسیم می کند که از ریختن آن بر روی موتور جلوگیری کرده و در نتیجه امکان سوختن آن وجود ندارد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

حجم کولر 4000
نوع کولر آبی روی بام
قابلیت دما سرمایشی
سیستم پوشالی
خروجی کانال از روبرو
تولید داخلی
ساخت ایران
ابعاد 100x87x87
بازده خنکی 85٪
سایر ویژگی ها مجهز به سیستم جدید آبرسانی
مجهز به پروانه بالانس شده
بدون لرزش و صدا
برق مصرفی‌:‌ 220 ولت ~ 50 هرتز / تک فاز
بازده خنکی ‌: 85٪
هوادهی : 5950 مترمکعب بر ساعت
توان مصرفی : کند = 290 / تند 530 وات ساعت
جریان مصرفی : کند 1.7 / تند 3.2 آمپر
قدرت موتور
کنترل از راه دور ندارد
نظرات