کولر آبسال ثابت مدل AC 58

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

کولر آبسال ثابت مدل AC 58
947,000 تومان
آبسال
توصیف

جزییات

 کولر آبسال ثابت مدل AC 58

به دلیل خشکی آب و هوا یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی در ایران کولرهای آبی است .تفاوت های اقلیمی و منطقه ای و تنوع ساختمانها در نقاط مختلف ایران آبسال را بر آن داشته است تا به منظور تامین خواسته های تمامی مصرف کنندگان کولرهای آبی خود را در مدل ها و اندازه های مختلف تولید نماید .
استفاده از کولرهای آبی در اکثر شهرهای ایران به دلیل شرایط خاص آب و هوا , امکان پذیر است . کولرهای آبی باعث صرفه جویی در مصرف برق می شوند زیرا جهت تبخیر آب , انرژی الکتریکی بسیار کمی را مصرف می کنند.این کولرها باعث ایجاد رطوبت در هوای خشک شده و از خشک شدن پوست جلوگیری می کنند. رطوبت ایجاد شده توسط این کولرها از شوک های ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کرده و مانع از ترک خوردن وسایل چوبی می شود . کولرهای آبسال به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که رطوبت لازم را در هوای گرم وخشک ایجاد می نماید و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.کولر آبسال با پشتیبانی شبکه ی منظم خدمات پس از فروش خود برای شما یک عمر آسایش به همراه می آورد.
در صورتی که شما تمایل به نصب کولر در موقعیت هایی را دارید که کولرهای معمولی قادر به برطرف کردن این نیاز نیستند ، شرکت آبسال برای شما یک مدل پیشنهادی در نظر دارد . مدلی را که در اینجا می خواهیم برای شما معرفی نماییم کولری با خروجی از بالا می باشد که ویژگیها و مشخصات فنی آن به قرار زیر می باشد. این مدل دارای بدنه از جنس ورق گالوانیزه مرغوب با پوشش ضخیمی از رنگ پودری کوره ای می باشد.
مجهز به پوشالهای دوخته شده با دستگاه های اتوماتیک که مانع از ورود گرد و غبار به محیط می گردد.
دارای 4 بدنه مشبک و افزایش بازده خنکی : در این مدل هر چهار طرف دستگاه دارای دریچه پوشال می باشد .

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

حجم کولر 5500
نوع کولر آبی روی بام
قابلیت دما سرمایشی
سیستم پوشالی
خروجی کانال از بالا (مناسب نصب روی تراس)
تولید داخلی
ساخت ایران
ابعاد 100x87x87
بازده خنکی 85٪
سایر ویژگی ها مجهز به سیستم جدید آبرسانی
مجهز به پروانه بالانس شده
بدون لرزش و صدا
عمر طولانی یاتاقانها
جبران رطوبت مورد نیاز در محیط های خشک
خروجی از بالا
ولتاژ مصرفی پمپ : 220 ولت , 50 هرتز
تک فاز
قدرت موتور : 60 اسب بخار
قدرت پمپ آب : 3/1 اسب بخار
دو سرعت
کنترل از راه دور ندارد
نظرات