غذاساز حرفه ای 30 کاره فیلیپس مدل HR7776

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

غذاساز حرفه ای 30 کاره فیلیپس مدل HR7776
1,959,000 تومان
فیلیپس- PHILIPS
 
توصیف

جزییات

غذاساز 30  کاره فیلیپس مدل HR7776  d یک غذاساز  کامل و پیشرفته با موتور1پر قدرت 1000 وات راه حل های متنوع برای نیازهای آشپزخانه را برای شما فراهم کرده است با یک دکه اتوماتیک لمسی برای خمیر دیگر پخت نان کاری ساده است.

این غذاساز دارای یک تیغه از جنس استیل ضد زنگ برای خرد کردن انواع مواد غذایی می باشد .خردکردن سبزی ، کاهو و حتی گردو و بسیاری دیگر از مواد غذایی از ویژگیهای این بخش است. شما می توانید با این غذاساز به آبگیری انواع مرکبات از جمله پرتقال ، لیمو ، گریپفرود و... بپردازید . این غذاساز دارای بخش مخلوط کن نیز است .سیستم ایمنی این دستگاه به این صورت می باشد که تا درپوش دستگاه ( کاسه ) در جای خود قفل نشده باشد دستگاه شروع به کار نمی کند  به دلیل جدا شدن تمامی قطعات از بدنه ی اصلی ، می توانید به راحتی آنها را تمیز نمایید .کاسه خرد کن دارای ظرفیت 3.4 لیتری و پارچ مخلوط کن دارای ظرفیت 1.5 لیتری می باشد.

این مدل غذاساز علاوه بر داشتن تنظیمات 12 درجه ای سرعت  به همراه سرعت لحظه ای  مجهز به دکمه اتوماتیک سه در یک (پیش تنظیم ) می باشد.به سادگی دکمه چرخان به سمت " ON"برده و دکمه اتوماتیک  one touch را فشار دهید موتور به صورت اتوماتیک در سرعت درست تنظیم شده و  عملمرد لحظه ای اتوماتیک بهترین نتیجه را برای شما آماده می کند.

 وقتی یک برنامه پیش تنظیم در حال اجرا است. دو برنامه پیش تنظیم دیگر را نمیتوانید فعال کنید.
- دکمه های پیش تنظیم فقط نتظیمات سرعت بهینه را به شما می دهند. برای نتایج بهتر، لطفا به مقدار مواد و زمان کار نوصیه شده در شکل های دفترچه راهنما مراجعه کنید.
- همه دکمه های پیش تنظیم به یک تایمر با توقف خودکار مجهز هستند تا از دستگاه در برابر استفاده بیش از حد محافظت کنند.
- دکمه پیش تنظیم ورز دادن خمیر دارای عملکرد خنک شدن خودکار است که بعد از هر دور کار انجام می شود. در طول خنک شدن، دکمه چشمک زده و عملکرد فعال نمی شود.
- جهت فعال کردن دکمه های پیش تنظیم، پیچ کنترل را در وضعیت (روشن) ON قرار دهید. سه دکمه پیش تنظیم همراه با اثر ضربه ای روشن می شوند تا نشان دهند که برای استفاده آماده می باشند.
دکمه های پیش تنظیم شامل عملکردهای زیر می باشند:

    ورز دادن خمیر
    زدن خامه و سفیده تخم مرغ
    خرد کردن یخ

همزن دو تایی

همزن دو تایی فلزی همراه با دکمه خودکار  one touch ایجاد سفیده تخم مرغ کرکی ( تا 600 ٪ افزایش حجم ) و خامه  ( به 200٪ افزایش حجم ) به راحتی برای شما فراهم می کند  . ساخت دسر خوشمزه  ساده تر  از این نمی شود نمی شود


قطعه تهیه خمیر
  از قطعه تهیه خمیر برای ورز دادن خمیر نان و پیتزا استفاده کنید. شما باید بر اساس شرایط دما و رطوبت مقدار مایع را برای ایجاد خمیر تنظیم کنید.

صفحه های رنده و برش دو طرفه  قابل تنظیم

صفحات و تیغه های برش این غذاساز

    صفحه تیغه برش قابل تنظیم.
    صفحه دو رو برای رنده کردن (ریز و درشت)
    صفحه خردکن سبزیجات
    صفحه خلال کن سیب زمینی
    صفحه خرد کن 

گارانتی شرکت شکوفا الکتریک گارانتی 2 ساله
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 1000 وات
ظرفیت کاسه 3.4 لیتر
ظرفیت پارچ 1.5 لیتر
جنس تیغه ها استیل ضد زنگ
آسیاب کن دارد
آب میوه گیری دارد
آبگیری مرکبات دارد
خمیر زن دارد
تخم مرغ زن دارد
عملکرد ضد لرزش دارد
توری مخصوص رفع تفاله دارد
محفظه سیم جمع کن دارد
محفظه لوازم جانبی دارد
تعداد عملکرد 30 عملکرد
تولید خارجی
ساخت چین تحت لیسانس هلند
سایر ویژگی ها مجهز به دکمه اتوماتیک پیش تنظیم
همزن های دوتایی

گارانتی شرکت شکوفا الکتریک
گارانتی 2 ساله
تغییرات سرعت دارای 12سرعته+لحظه ای پالس
نظرات