ماشین ظرفشویی بلومبرگ دوازده نفره مدل Smarttouch

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

ماشین ظرفشویی بلومبرگ دوازده نفره مدل Smarttouch
بلومبرگ
  
توصیف

جزییات

 ماشین ظرفشویی بلومبرگ دوازده نفره مدل Smarttouch

ماشین ظرفشویی 12 نفره بلومبرگ Blomberg دارای رده انرژی A که بسیار کم هزینه و با صرفه می باشد و برای مصارف خانگی بسیار ایده ال است. انتخاب برنامه این دستگاه بطور اتوماتیک انجام می گیرد و همچنین قابلیت شستشو در 5 درجه حرارت را برای مصرف کننده امکان پذیر می کند. این دستگاه تنها با یک کلید شروع به کار کرده و با توجه به مقدار کثیفی ظروف آنها را تمییز می کند.
طراحی داخلی این مدل دستگاه بسیار زیبا و جادار می باشد به طوری که دارای سبدهای متحرک و قابل تنظیم است . ماشین ظرفشویی بلومبرگ قابلیت نشان دادن آخرین برنامه استفاده شده در زمان روشن کردن دستگاه را دارد. این دستگاه مدیریت حس گر فوق العاده قوی را دارا بوده و همچنین دارای بدنه استیل ضد لک است که اثر انگشت بر روی آن نمی ماند ، بنابراین تمییز کردن آن بسیار آسان است.
ماشین ظرفشویی 12 نفر smartouch دارای خشک کن با فن پر قدرت توربو که ظروف را سریع خشک می کند و مانع باقی ماندن قطرات آب روی ظروف می شود. همچنین قابلیت سختگیری آب بطور اتوماتیک را نیز دارد.
از این دستگاه می توان در حالت نصف شستشو استفاده کرد. صدای دستگاه 42 دسی بل است و در مقایسه با اکثر مدلها از برندهای مختلف قابل قبول است و دستگاه کم صدایی به حساب می آید.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

طرح معمولی
ظرفیت 12 نفره به بالا
تعداد برنامه 12
نمایشگر دارد
نشانگر میزان نمک و مایع جلا دارد
قابلیت میوه شویی ندارد
سیستم براق کننده دارد
میزان صدا 42 دسیبل
رده انرژی A
قفل کودک دارد
ابعاد 57x60x85
تولید خارجی
ساخت آلمانی مونتاژ ترکیه
سایر ویژگی ها قفل کلید دارد
168 پارچه
ال سی دی لمسی
نتخاب خودکار برنامه از 5 دمای شستشو
میزان صدا 42 دسیبل
علایم هشدار دهنده : بسته بودن شیر آب ، باز بودن درب ، نشتی آب ، انسداد فیلتر
سیستم حرکت مضاعف DMFS دارد
نوار ضدباکتری دارد
نظرات