ماشین لباسشویی بلومبرگ 9 کیلویی مدل 9422

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

ماشین لباسشویی بلومبرگ 9 کیلویی مدل 9422
بلومبرگ
  
توصیف

جزییات

ماشین لباسشویی بلومبرگ 9 کیلویی مدل 9422

ویژگی ها
برنامه های هوشمند:
ماشین های لباسشویی بلومبرگ برای انواع مختلف البسه، برنامه های متنوعی را ارائه می کند. علاوه بر برنامه های رایج، برنامه های ویژه ای برای البسه پنبه ای، ظریف و مواد ترکیبی ارائه کرده است.

گرم کن بادوام:
برخی از ماشین های بلومبرگ مجهز به گرم گن با روکش ویژه نیکل هستند. این گرم کن ها صد برابر بیشتر از گرم کن های معمولی عمر می کنند. بدین ترتیب عمر طولانی ماشین لباسشویی تان تضمین می گردد. این گرم کن همچنین نیازی به سنجش آب ندارد و در نتیجه هنگام گرم کردن آب در وقت و انرژی صرفه جویی می کند.

علائم هشدار:
به منظور ایمنی بیشتر، برخی از ماشین های لباسشویی بلومبرگ دارا ی پانل کنترل قفل کودک هستند. به محض فعال شدن قفل کودک، هرگونه تغییر و تعدیل غیرممکن می شود، پس دیگر انگشتان کودک قادر به برهم زدن شستشو نخواهد بود. همچنین اگر فراموش کنید که شیر آب را باز کنید، به شما هشدار داده می شود.

آکواوید پلاس:
آکواوید پلاس عبارت است از سیستم ضد نشتی که منزلتان را در برابر جاری شدن آب محافظت می کند. در صورت بروز نشتی، سیستم به طور خودکار جریان آب را از شیر قطع می کند و مانع از آسیب اسباب و اثاثیه تان می شود. برخی از ماشین لباسشویی های بلومبرگ مجهز به سیستم ایمنی آکواوید پلاس هستند که در صورت بروز نشتی، آب ورودی ماشین لباسشویی را قطع می کند.

شستشوی بهداشتی 30-90 درجه سانتیگراد:
ماشین لباسشویی های بلومبرگ برنامه های بهداشتی ویژه ای را که 99.9% درصد باکتریها را در دمای کمتر از 30 درجه از بین می برد و لباسها بهداشتی تر شسته می شوند. این قابلیت به تایید صنعت تست VDE آلمان رسیده است.

آزمایش کیفیت:
به منظور عمر بیشتر محصولات، ما محصولات را قبل از ترک از کارخانه 100% آزمایش می کنیم. 2% از کل ماشینها بازرسی کامل می شوند. هر ماشینی از  از لحاظ ایمنی و عملکرد آزمایش می شود. علاوه بر این، ماشین لباسشویی های بلومبرگ جهت کارکرد طولانی در برنامه های گوناگون مورد آزمایش قرار می گیرد. ضمنا، شرایط استفاده مشتری را تا 5000 ساعت که معادل 10 سال استفاده است، شبیه سازی کرده ایم.

دکمه های هوشمند:
تمامی ماشین های لباسشویی بلومبرگ دارای پانل دکمه ویژه و تمام الکترونیکی هستند و برنامه های هوشمند از طریق ال سی دی بسیار کنترل شده بسیار آسان است. فقط کافیست دکمه Start را فشار دهید. ماشین لباسشویی با پیشنهاد دمای صحیح و سرعت چرخش بر اساس برنامه انتخاب شده به شما کمک می کند و شما در قبول پیشنهاد و یا انتخاب تنظیمات مربوط به خودتان آزاد هستید.

سیستم تنظیم آب خودکار:
تمامی ماشین های لباسشویی بلومبرگ مجهز به سیستم تنظیم آب خودکار هستند که این عملکرد شما را قادر می سازد آب ورودی را بر اساس میزان لباس تنظیم کنید تا در مصرف آب صرفه جویی شود.

کمترین میزان مصرف انرژی:
ماشین لباسشویی های بلومبرگ به منظور عمر بیشتر البسه و در نتیجه شستشو با کمترین میزان مواد شوینده، آب و برق طراحی شده اند. هر یک از ماشین لباسشویی های بلومبرگ حتی از استاندارد رده A نیز کم مصرف تر هستند. هر یک از ماشین لباسشویی های 8 کیلویی بلومبرگ در مقایسه با ماشین های رده A 2. تا 30 درصد از مصرف انرژی کمتر برخوردارند.
بلومبرگ همچنین برنامه های شستشوی بهره وری انرژی ارائه کرده است. برخی از مدل های ماشین لباسشویی دارای گزینه Active40 هستند که این برنامه ویژه با 30% مصرف ارژی کمتر از حد استاندارد مناسب لباس های پنبه ای است.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 9 کیلویی
دور موتور 1200 دور در دقیقه
تعداد برنامه 12
سیستم ضد لرزش دارد
قفل کودک دارد
میزان مصرف انرژی A+
اتو کشی آسان دارد
قابلیت شستشوی لباسهای خاص پشمی، شستشوی دستی، شستشوی لباس تیره، هایژن، پیراهن، زیر پیراهن زنانه، مینی
شستشوی هوشمند دارد
ابعاد 60x60x84
ساخت قطعات ساخت کشور آلمان، مونتاژ کشور ترکیه
تولید خارجی
طرح معمولی
سیستم لباسشویی درب از جلو
سایر ویژگی ها ایمنی : آکواوید پلاس ، بسته بودن شیر آب
عملکردها:خیس خوردن، شستشوی سریع،آبکشی اضافه، اتوکشی آسان
10% مصرف انرژی کمتر از رده A
تاخیر زمانی 24 ساعته و زمان باقیمانده
بدون چرخش، انتخاب فقط آبکشی
سیستم تنظیم خودکار آب
قطر دریچه 34XL سانتیمتری
گرم کن با
نظرات