یخچال و فریزر تک و دوقلو سامسونگ مدلهای 19 و 20 و 30

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

یخچال و فریزر تک و دوقلو سامسونگ مدلهای 19 و 20 و 30
8,189,000 تومان
سامسونگ
  

* فیلدهای الزامی

توصیف

جزییات

یخچال و فریزردو قلو سامسونگ 36 فوت مدل RR20,RZ20در 3 رنگ سفید - سیلور- استیل/ کمپرسور اینورتر / نفراست / دارای آبسردکن و یخساز

خطوط زیبا و طراحی نوین
با روش های معمول دیفراست کردن (برفک زدائی) خداحافظی کنید! فن آوری بدون برفک جدای از حفظ تازگی، مواد مغذی و ظاهر زیبای غذاهای شما بدین معنی است که دیگر نباید نگران دیفراست کردن فریزر خود باشید و در نتیجه از وقت و دردسرهای آن خواهد کاست. تازه تر ماندن مواد غذایی و نگهداری بدون برفک مزایای اصلی یخچال های بدون برفک سامسونگ هستند. اما فن آوری بدون برفک از انباشته شدن یخ هم جلوگیری می کند بنابراین فضای بیشتری برای غذاهای خود خواهید داشت. پس با خیال راحت کارها را به سامسونگ بسپارید.
معمولاً فضای آشپزخانه ها محدود است بنابراین تعیین جای یخچال با محدودیت هایی مواجه است. اما یخچال سامسونگ خود را می توانید در هر کجا که دوست داشتید قرار دهید. درهای معکوس شونده آن را می توان طوری تنظیم کرد که به سمت راست یا چپ باز شوند، در نتیجه مطمئن خواهید بود که یخچال شما هرگز مسیر ورودی را مسدود را نمی کند و یا به کابینت ها و دستگاه های دیگر گیر نخواهد کرد.
به لطف ظرفیت فوق العاده زیاد "جعبه بزرگ"، یخچال های ساید بای ساید سامسونگ امکان نگهداری میوه جات و سبزیجات بیشتری نسبت به یخچال های معمولی را برای شما فراهم می سازند. هنگامی که ''جعبه بزرگ'' را برای پر کردن بیرون می کشید، می توانید به کل فضای گسترده آن دسترسی پیدا کنید؛ که به نوبه خود ذخیره سازی و سازماندهی مواد موجود در آن را آسان و کم زحمت می سازد. بنابراین، با پر کردن "جعبه بزرگ"، فضای قفسه را خالی کنید.با نمایشگر بسیار زیبای آبی این دستگاه می توانید فقط با یک نگاه تمام اطلاعات لازم را دریافت کنید. استفاده و خواندن آن نیز بسیار آسان است. نمایشگر LED آبی رنگ مدیریت کارهای یخچال twin سامسونگ را آسان می سازد. این نمایشگر که هم سطح در طراحی شده است و بخوبی با نمای بدنه دستگاه در هم می آمیزد، ظاهر شیک و مدرن یخچال شما را بیشتر می نمایاند
با سیستم ابداعی قفسه تاشوی سامسونگ می توانید هر چیزی را که دوست داشتید در یخچال جا دهید. شما می توانید برای افزایش ظرفیت داخل یخچال آنرا تا وسط تا کرده و یا کلاً بالا برده و از جلوی دست خارج کنید. پس چه آنرا بعنوان یک قفسه کامل استفاده کنید یا یک قفسه نصفه یا آنرا به کنار بدنه داخلی تا کنید تا کیک های 3 لایه، هندوانه و یا پارچ آب داخل یخچال بگذارید، این قفسه همیشه پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.
این دستگیره ها که براحتی در دست گرفته می شوند امکان باز کردن در را با تنها با یک دست ایجاد می کنند، این قابلیت بخصوص در مواقعی که می خواهیم مواد غذائی در داخل بگذاریم یا برداریم سودمند است.
این سیستم روشنایی در فضا صرفه جویی کرده، نیمه دائمی است و هیچ گرمایی تولید نمی کند. این سیستم روشنایی که راندمان مصرف انرژی آن بهینه است، تمام گوشه ها و زوایا را بیش از پیش روشن خواهد ساخت.
این دستگاه با رده بندی انرژیA+ سازگاری دارد، یعنی می توانید مطمئن باشید که دستگاه سامسونگ شما با مصرف کمتر انرژی و صرفه جوئی در پول شما به محیط زیست کمک می کند.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع یخچال و فریزر دوقلو
ظرفیت 20 فوت
ابعاد 1800*1200*689mm
رده انرژی A, B
صفحه نمایش دارد
کشوی مواد غذایی دارد
کشوی سبزیجات دارد
محفظه لبنیات دارد
طبقه نگهداری بطری دارد
بار خانگی ندارد
ظرف تخم مرغ دارد
آبریز ندارد
فیلتر تصفیه آب دارد
سیستم روشنایی داخلی LED
زنگ هشدار باز ماندن درب دارد
برق ورودی 220 ولت
تولید خارجی
کشور سازنده کره جنوبی
سایر ویژگی ها یخچال فریزر دوقلو 2*18 فوت
مصرف انرژی A+کمپرسور اینورتر دیجیتال
محفظه میوه و سبزیجات
سیستم کنترل LED
ضد برفک
آبسردکن
محفظه انجماد سریع Super Freeze
یخساز دستی
نظرات