اتو بخار فیلیپس مدل جی سی 4870

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

اتو بخار فیلیپس مدل جی سی 4870
فیلیپس- PHILIPS
   
توصیف

جزییات

توبخار فیلیپس  مدل GC2910 با طراحی بسیار زیبا و ترکیب رنگیهای  قهوه ای ، طلایی و خاکستری  یکی از جذابترین و با کیفیت ترین مدل های اتو  می باشد این دستگاه  دارای وزنی سبک (1.7 کیلو)و کارکردی بسیار آسان می باشد. این دستگاه با عملکردی بی نظیر و توان بالای 2600 وات قادر است تا چروکهای عمیق لباسها را به راحتی از بین ببرد . کفه این دستگاه به صورت صاف و صیقلی از جنس Steam Glide ساخته شده که ضد خش بوده و خیلی سریع گرما را بطور یکسان در تمامی سطح اتو پخش می کند. علاوه بر آن کف دستگاه دارای منافد ریز و درشت جهت بخار دهی می باشد که این قابلیت بخاردهی تا نوک اتو طراحی شده است. مقدار بخار خروجی در دقیقه  تا    50 گرم در دقیقه و   بالاترین بخار خروجی در دقیقه  برای پرس بخار  170  گرم در دقیقه می باشد .
  اتو بخار فیلیپس GC2910 قابلیت بخار دهی به صورت عمودی را نیز دارد که این عملکرد برای اتو کشی پرده و لباسهای آویزان شده بسیار مناسب می باشد. همچنین اتوPhilips مجهز به سیستم ضد چکه می باشد که این عملکرد مانع از چکیدن آب در درجه پایین بر روی البسه می گردد. این دستگاه دارای سیستم پرقدرت ضد رسوب می باشد که هر چند وقت یکبار با استفاده از این سیستم دستگاه رسوب زدایی شده و مانع تجمع رسوب در منافذ دستگاه می شود.
همچنین اتو بخار 2910 فیلیپس دارای دهانه ورودی نسبتا بزرگی است که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و به راحتی می توان از آب لوله، مخزن 335 میلی لیتری، این دستگاه را پرکرد. درضمن جهت سهولت در کار سیم این دستگاه با قابلیت چرخش 360 درجه به طول 2 متر طراحی شده تا در حین استفاده کمبود فضا احساس نشود. بنابراین با قابلیتهایی که این دستگاه دارد برای مصارف خانگی بسیار ایده آل می باشد. همچنین این دستگاه دارای مکانیزم بخار عمیق یونی می باشد.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 2600 وات
حجم مخزن 335 سی سی
کف اسلیم گلاید
سیستم خاموش کن اتوماتیک دارد
بخاردهی با پرس عمودی دارد
سیستم ضد چروک دارد
سیستم رسوب زدایی دارد
ابر بخار دارد
طول سیم 2 متر
وزن 1.7 کیلو
عملکرد اسپری دارد
تولید خارجی
ساخت اندونزی
سیستم اتو خشک و بخار
نظرات