اتو دلونگی مدلFXG 24TS

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

اتو دلونگی مدل     FXG 24 TS

اطو بخار دلونگی FXG 24 TS از کفه دو تکه ساخته شده است که کفه درونی از جنس تیتانیوم و کفه بیرونی از جنس سرامیک با ضخامت جانبی متغیر می باشد. این دستگاه دارای 5 عملکرد اطو کردن به صورت خشک ، بخار، ابربخار و افشانه میباشد و عملکرد تمیزکاری خودکار را هم دارد.
اطو بخار دلونگی مجهز به سیستم ضد چکه می باشد که امکان اتو در درجه پایین را بدون ذره ای چکه کردن آب روی البسه را فراهم می کند. همچنین مجهز به سیستم دائمی ضد رسوب که باعث میشود، به هیچ عنوان دستگاه رسوب نکند.بخاردهی فوق‌العاده این دستگاه  120 گرم/دقیقه و تولید بخار تا 35 گرم/دقیقه می باشد.

اتو دلونگی مدل FXG 24 TS  بطور خودکار پس مدت طولانی ثابت ماندن روی لباس و یا بیش از حد روشن ماندن ، خاموش می شود. همچنین از این دستگاه میتوان جهت بخاردهی البسه بطور عمودی استفاده کرد.
اطوی خشک و بخار 24 دلونگی دارای دهانه بزرگی است که در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده است و به راحتی می توان مخزن دستگاه را با آب پر کرد ضمنا ظرفیت مخزن آب 300 سی سی می باشد. این دستگاه قابلیت تنظیم بخار را تا 4 درجه دارد علاوه بر آن دارای ترموستات قابل تنظیم می باشد. این دستگاه دارای چراغ نشانگر می باشد که آماده بودن و داغ شدن اتو جهت کار را نشان میدهد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 2400 وات
حجم مخزن 300 سی سی
سیستم خاموش کن اتوماتیک دارد
جک بالابر ندارد
بخاردهی با پرس عمودی دارد
سیستم ضد چروک دارد
سیستم رسوب زدایی دارد
ابر بخار ندارد
طول سیم 3 متر
عملکرد اسپری دارد
تولید خارجی
ساخت ایتالیا مونتاژ چین
سایر ویژگی ها قابلیت بخار دهی در وضعیت عمودی
قابل استفاده با آب شهری
دارای ترموستات قابل تنظیم
دارای چراغ نمایشگر " آماده بودن اتو"
محل جمع آوری سیم برق
توان: 2400 وات
صفحه ی حرارتی دوگانه با ارتفاع متغیر، قسمت داخلی از جنس فولاد ضد زنگ و بدنه ی بیرونی از جنس سر
سیستم اتو خشک و بخار
نظرات