اتو دلونگی مدل FXJ 2300 T

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

اتوی بخار دلونگی 2300 وات مدل FXJ 2300 T
این اتو دارای کفه ترکیبی سرامیک و تیتانیوم است که سری فوق العاده را فراهم کرده و مانع برق افتادن پارچه و البسه می شود و نتیجه اتوکشی بهتری را فراهم می کند.
فریم سرامیکی که اطراف صفحه اتو را پوشش می دهد سریعتر گرم شده و گرما را نیز بیشتر نگه می دارد. بخش داخلی صفحه اتو از جنسی با روکش تیتانیوم بوده و با سختی که دارد به سادگی خط نمی افتد.
توان دستگاه 2300 وات است ، مخزن دستگاه 300 میلی لیتر بوده و به راحتی توسط درپوشی که در جلو اتو قرار دارد قابل پرکردن است
اتوی FXJ 2300 T دلونگی مجهز به سیستم خاموش شدن خودکار Auto Shutoff است . با این امکان در صورتی که بیش از حد روی لباس بماند خاموش شده و از ایجاد خطر و آتش سوزی جلوگیری می کند.
سیستم ضد رسوب AQUA CLEAR یک سیستم دائمی بوده که از ایجاد رسوب و افت بخار دستگاه جلوگیری می کند.
میزان بخار عادی 35 گرم در دقیقه و بخار مازاد 110 گرم در دقیقه است. ضمنا امکان اتوکشی عمودی با قابلیت بخار عمودی فراهم شده است . دستگاه اتو دلونگی دارای سیمی به طول 3 متر است که به منظور استفاده راحت تر در فواصل بیشتر طراحی شده است.
جهت اتوکشی می توان دمای مطلوب را بر اساس درجه بندی روی دستگاه مشخص کرد ( این درجه بندی بر مبنای جنس پارچه می باشد) چراغ آماده به کار اتو پس از گرم شدن تا حد مطلوب روشن می شود و تا زمان اتو کشی این سیستم دمای مطلوب را تامین می کند. میزان بخار در 3 سطح توسط انتخابگر بخار روی دستگاه تنظیم می شود.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 2300 وات
حجم مخزن 300 سی سی
کف تیتانیوم و سرامیک
طول سیم 3 متر
ساخت ایتالیا مونتاژ چین
سایر ویژگی ها توان:2300 وات
دارای کفی دوگانه
گنجایش مخزن: 300 سی‌سی
دهانه‌ی بزرگ مخزن برای پُرکردن آسان
دارای 3 وضعیت مقدار بخار قابل تنظیم
خروج بخار تا 35 گرم در دقیقه
دارای عملکرد بخار بیشتر(Supersteam) تا 110 گرم
5 عملکرد: خشک، بخاردهی، بخاردهی بیشتر، افشانه،
نظرات