بخار پز تفال مدل Vita Cuisine VS4003

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

بخار پز تفال مدل Vita Cuisine VS4003

بخار پز تفال مدل Vita Cuisine VS4003 با طراحی منحصربفرد و کارایی بسیار بالا ، باعث حفظ طعم واقعی مواد بخارپز شده می شود و در آخر غذایی سالم و رژیمی را تهیه می کند. این دستگاه با توان 900وات قادربه بخارپز کردن انواع مواد غذایی و پختن غذاهای سالم و ویتامین دار از قیبل گوشت، ماهی، مرغ،انواع سبزیجات و صیفی جات و حتی تخم مرغ نیز می باشد.
بخار پز تفال مدل vc 1401دارای 4 طبقه مجزا و سه سبد برای بخارپز کردن ، دارای 4 ظرف پیرکس کوچک مواد غذایی مختلف به طور همزمان جهت بخار پز کردن مواد غذایی است که در صورت نیاز به هر تعداد طبقه می توان از انها استفاده کرد. همچنین این دستگاه دارای ظرف مخصوص برای پختن برنج می باشد که برای یک خانواده کم جمعیت بسیار مناسب است. تمامی طبقات این دستگاه درون هم قرارمی گیرد تا فضای کمتری را اشغال کند به علاوه تمامی قطعات جدا شدنی دستگاه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است می توان به راحتی آنها راشست و تمیز کرد.این  دارای قابلیت پخت هم‌زمان 3  نوع غذا را دارد. از ویژگی های اسن بخار پز ویتامین+: ویتامین‌هاى مواد غذایى را حفظ مى‌کند

این مدل بخار پز دیجیالی دارای سینی با ظرفیت 10 لیتر برای قراردادن یک مرغ کامل و  ظرف مخصوص بخار پز کردن تخم مرغ و  کاسه برای بخارپز کردن سوپ ، برنج و .....می باشد و البته دارای دارای ظرف پیرکس برای پخت دسر و  ظرف مخصوص برنج می باشد.

این دستگاه مجهز به نشانگر آبی است که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و در زمانیکه سطح آب برای پخت مواد کافی نباشد شروع به آلارم می کند.همچنین دارای مجرای خارجی ریختن آب و سینی برای جمع کردن چکه های بخار می باشد که درهنگام استفاده هر وقت دستگاه نیاز به آب داشته باشد می توانید مخزن را از آب پر کنید.ظرفیت مخزن آب آن 1 لیتر می باشد.همچنین جهت زیبایی و دوام بیشتر این دستگاه دارای بدنه استیلی است که نه تنها در برابر حرارت و ضربه آسیب پذیر نمی باشد بلکه به راحتی با یک دستمال مرطوب می توان سطح بدنه دستگاه را تمییز کرد.
از مزایای این دستگاه وجود سیستم قطع کن خودکار می باشد که در صورتی که آب دستگاه تمام شود یا موتور دستگاه بیش از حد داغ شود بطور اتوماتیک خاموش می شود. همچنین این دستگاه مجهز به تایمر دیجیتالی است که با استفاده از این قابلیت می توان با توجه به نوع و حجم مواد غذایی به دستگاه زمان پخت داد و با خیال راحت به کارهای دیگر رسید تا غذا حاضر شود.

گارانتی پرکیش

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 1800 وات
گنجایش 7.5 تا 10 لیتری
تعداد طبقه 3 طبقه
ظرف برنج دارد
صفحه نمایش دارد
نشانگر سطح آب دارد
افزودن آب از خارج دارد
قابلیت شستشو با ظرفشویی دارد
تایمر دیجیتال دارد
تولید خارجی
ساخت چین
سایر ویژگی ها قابلیت استفاده مجزا از طبقات
ظرف مخصوص برنج و دسر
نشانگر سطح آب
محافظ در برابر جوشیدن بیش از حد و بدون آب ماندن دستگاه
صفحه پخت نچسب دورو (براى مواد غذایى خوابانده شده در سس / ادویه)
قابلیت پخت هم‌زمان 3 نوع غذا
داراى ظرفهای دسته دار
ظرفهای کام
نظرات