توستر 4 تایی نان کلترونیک مدل 3359

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توستر 4 تایی نان کلترونیک مدل 3359
کلترونیک - Clatronic
 
توصیف

جزییات

توستر تمام اتوماتیک کلترونیک Clatronic مدل TA-3359، طوری طراحی شده که انگار دو توستر کوچک باهم ادغام شده اند تا دستگاهی بزرگتر و با کارایی بسیار بالاتری را بوجود بیاورد. این دستگاه از 4 دهانه جداگانه جهت توست کردن و برشته کردن انواع نان به همراه دو سیستم مجزا جهت کنترل و تنظیم در سمت چپ و راست دستگاه تشکیل شده است که با توان 1500 وات قادر است تمامی نانها از قبیل سنگک ، بربری ، تافتون و غیره را گرم و یا برشته کند.همچنین با داشتن چنین دستگاهی از یک صبحانه یا عصرانه خوشمزه لذت کافی خواهید برد.
توستر تمام اتوماتیک کلترونیک دارای 3 عملکرد مختلف با دوبرابر سرعت نسبت به دیگر مدلها می باشد که هر کدام بطور جداگانه دارای دکمه مجزا است که با توجه به نوع کاربرد به راحتی قابل استفاده اند. این عملکردها شامل عملکرد یخ زدایی، که در یک وعده هم یخ نان را آب کرده وهم بلافاصله برشته و تست می کند. عملکرد گرم کردن مجدد نان این امکان را به شما می دهد که انگار نان را تازه از نانوایی خریداری کرده اید و عملکرد دیگری که این دستگاه به آن مجهز می باشد، عملکرد توقف سریع Quick-stop می باشد، با فشردن این دکمه عملکرد دستگاه که هنوز به اتمام نرسیده بطور کامل قطع شده و شما می توانید نان را برداشته و میل کنید. لازم بذکر است که همانطور که گفته شد تمامی این عملکردها هم در سمت چپ دستگاه و هم در سمت راست دستگاه بطور جداگانه تعبیه شده و از هردو سمت ویا از هر سمتی که مایل باشید می توانید دستگاه را روشن و استفاده کنید.
به علاوه زمانیکه نان به هر دلیلی درون دستگاه گیر کند و بیرون نیاید دستگاه بطور اتوماتیک خاموش شده و مانع از فشار و خرابی توستر می شود و همچنین این قابلیت طول عمر دستگاه را نیز افزایش می دهد. با وجود 2 پنل چرخشی که بر روی بدنه این دستگاه تعبیه شده می توان تا 6 مرحله وبا توجه به ذائقه هر چقدر که مایل باشید نان را برشته و طلائی کنید.علاوه بر آن بدنه تمام استیل این دستگاه طوری طراحی شده که دیواره های بیرونی در حین کار به هیچ عنوان داغ نمی شود و همیشه دارای دیواری سرد و خنک می باشد. در ضمن دیگر نیازی به برعکس کردن و تکان دادن دستگاه نمی باشد تا خرده نانها بیرون بریزد بلکه وجود سینی جمع کننده خرده نان در کف دستگاه این امکان را به راحتی فراهم کرده است و به آسانی قابل جداشدن می باشد و می توان آن را خالی کرد و شست

مشخصات فنی توستر نان 3359 کلترونیک


مدل: TA-3359
شرکت سازنده: کلترونیک Clatronic
توان: 1500 وات
برق مصرفی: 230 ولت
دارای بدنه تمام استیل
دارای 4 دهانه مجزا
دارای ترموستات قابل تنظیم
قابلیت خاموشی خودکار و یا دستی
دارای عملکرد دو برابر بیشتر جهت یخ زدایی کردن و گرم کردن نان
دارای پنل های قابل تنظیم مجزا در دو سمت دستگاه
دارای سینی قابل جداشدن

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 1500 وات
درجه کنترل برشته شدن نان دارد
قابلیت یخ زدایی دارد
سینی جمع آوری خرد نان دارد
تولید خارجی
ساخت آلمان مونتاژ چین
نظرات