دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان با قابلمه هارد آنادایز

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان با قابلمه هارد آنادایز
پاتیلان
توصیف

جزییات

ویژگی های دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان

1. نگهداری سالم غذا پس از پخت کامل در دمای 90 درجه سانتیگراد
2. پخت انواع غذاها بدون خطر سوختن
3. قادر به کار با هر نوع شعله اجاق خوراک پزی
4. قادر به پختن هر نوع غذا که با یک قابلمه ی عادی پخته می شود
5. خوشمزه تر و لذیذتر پختن غذاها
6. گرم کردن غذاهای سرد شده بدون نیاز به افزودن آب
7. تهیه ته دیگ برنج و ته چین به رنگ دلخواه
8. تمام مکانیکی و بدون نیاز به برق

کاربرد دستگاه

تقریباً به غیر از ظروف سـاده ی سنتی، نظیر قابلمه و تابه و نظیر آنها تمامی دسـتگاه های
خوراک پزی که برای پخت و پز به کار می روند از طیف گسترده و متنوع غذاهای موجود، تعداد محدودی از آنها را قادر به پخت می باشند. مثلاً در دیگ زودپز نمی شود شیر و یا پلو یا ته چین پخت و یا در مایکروفر نمی شود آبگوشت یا کله پاچه و یا برنج پخت.
در اغلب دستگاه های مذکور عمل پخت به صورت صددرصد طبیعی انجام نمی شود، و پخت عذا تحت فشار و یا با تشعشع و امثال آن انجام می گیرد که در هر صورت غالباً کیفیت پخت غذا صددرصد طبیعی نمی باشد. در آشپز هوشمند پاتیلان غذا به صورت صددرصد طبیعی و کاملاً یکنواخت پخت می شود و به دلیل تکنولوژی خاصی که در طراحی ساختمان دستگاه به کار رفته، حرارت حاصل از اجاق به صورت کاملاً یکدست و یکنواخت به کف و اطراف ظرف پخت غذا رسیده و در نتیجه، کیفیت پخت غذا بسیار بالا بوده و غذاها خوشمزه تر و لذیذتر پخته می شوند (مثل پخت غذا در دیزی سفالی و یا دیزی سنگی مشهد).

معرفی کلی دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان

آشپز پاتیلان تنها دستگاه پخت و پز مدرن می باشد که بدون نیاز به برق قادر به پختن هر نوع غذائی است که در داخل یک قابلمه معمولی پخته می شود و با هر نوع شعلۀ اجاق خوراک پزی اعم از گازی و ... قادر به کار می باشد. نسوزپز پاتیلان کیفیت پخت غذا را درک کرده و تمام غذاها را به طور صد در صد طبیعی و سنتی، به راحتی و بسیار آسان پخت می نماید و آرامش خاطر و اطمینان از پخت کامل و طبیعی غذا را بدون خطر سوختن به همراه دارد به طوریکه غذای در حال پخت با آشپز هوشمند پاتیلان تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان نمی سوزد و یا ته نمی گیرد.
این دستگاه می تواند غذا را حتی بدون آب، روی اجاق روشن بدون اینکه بسوزد سالم و در دمای حدود 90 درجه سانتیگراد نگهداری نماید. همچنین این دستگاه به دلیل تکنولوژی منحصر به فردی که در ساخت آن به کار رفته است غذا را با حرارت یکنواخت و در نتیجه خوشمزه تر و لذیذتر می پزد.

• آشپز هوشمند پاتیلان، نوآوری و ابداعی بی نظیر است که برای اولین بار در دنیا توسط متخصصین ایرانی، اختراع و به ثبت رسیده و در ایران تولید شده است. تائیدیه های متعددی از مراجع علمی و صنعتی و جشنواره ها و نهادهای داخلی و خارجی اخذ کرده و علاوه از ایران در آمریکا نیز به ثبت اختراع رسیده است.
• اولین و تنها دستگاه تمام مکانیکی هوشمند در دنیا.
• اولین و تنها دستگاه مدرن پخت غذا که می تواند تمام انواع غذاها را عیناً با همان کیفیت پخت سنتی طبخ نماید.
• آشپز هوشمند پاتیلان، سلامت غذا و امنیت پخت را تضمین   می کند.
• می توان تمامی انواع غذاها (آبگوشت، خورشت، دم کردنی، خوراک، سوپ، ته چین و ...) را با آن طبخ کرد و کیفیت انواع ته دیگ ها و ته چین ها را به راحتی تعیین کرد.
• آشپز هوشمند پاتیلان در حقیقت یک سلامت پز است.

مصرف انرژی و نوع استفاده

1) کاربرد این دستگاه بسیار آسان بوده و بدون نیاز به برق و به صورت تمام مکانیکی و خودکار عمل می کند.
2) بر روی شعله ی اجاق گازهای معمولی قرار می گیرد (یا هر حرارت دیگری که می توان از آن برای پخت غذا استفاده کرد؛ اجاق نفتی، برقی، ...).
3) تأکید پاتیلان بر روی سلامت پخت غذا و صرفه جویی در مصرف وقت و انرژی است.

هوشمند بودن

- حسگری که در دستگاه وجود دارد، پخت غذا را تشخیص داده و پس از پخت، غذا را تا زمان مراجعه به آن در دمای حدود 90 درجه سانتیگراد (بالای دمای پاستوریزه و زیر نقطه جوش) کاملاً سالم و گرم نگه می دارد.
- غذا در آشپز هوشمند پاتیلان هرگز نمی سوزد و ته نمی گیرد.
- اگر آب محتوی غذا دارای ارزش غذائی باشد قبل از تمام شدن آب، دستگاه عمل می کند و اگر آب محتوی غذا، ارزش غذائی چندانی نداشته باشد وقتی آب تمام شد دستگاه عمل خواهد کرد و ارتباط شعله را قطع خواهد کرد.

جذب حرارت و پخت یکنواخت

1- این دستگاه به نحوی طراحی شده که حرارت به صورت غیر مستقیم و یکنواخت از طریق کف و دیوارۀ  قابلمۀ پخت، به غذا منتقل شده و این باعث حفظ ارزش غذایی مواد و خوشمزه و لذیذتر شدن غذا می شود.
2- در آشپز هوشمند پاتیلان، پخت غذا به صورت کاملاً طبیعی صورت می گیرد و به این دلیل باعث جلوگیری از تغییر در ماهیت مواد غذایی می شود.
3- این دستگاه، غذا را در دمای حدود 110 درجه پخت می نماید که حفظ ارزش غذایی از جمله ویتامین ها، پروتئین ها و املاح معدنی را به همراه دارد.
4- از دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان می توان برای گرم کردن انواع غذاها بدون اضافه کردن آب استفاده کرد.

قسمت فیزیکی دستگاه

- آشپز هوشمند پاتیلان به گونه ای طراحی شده که در صورت سر ریز شدن غذا، شعله ی گاز به هیچ عنوان خاموش نخواهد شد. و از این لحاظ یک آشپزی ایمن را برای خانواده به ارمغان می آورد.
- مدل موجود آشپز هوشمند پاتیلان با ظرفیت 4 لیتر حجم مفید قابلمه ی پخت و برای پخت غذای 2 تا 6 نفر مناسب است.
- بدنه ی دستگاه از فولاد آبکاری با پوشش ضد زنگ ساخته شده و در دو رنگ نقره ای و مشکی تولید می شود.
- قسمت قابلمه ی پخت غذا، دارای دو تکنولوژی تفلون و هاردآنادایز می باشد.

تست و گارانتی

1- اگر مصرف کننده در طی 30 سال، و در طی 365 روز سال، هر روز 3 نوبت از این دستگاه استفاده کند، تنها 32850 مرتبه از آن استفاده کرده است، در حالی که این دستگاه 40 هزار بار مورد تست و آزمایش قرار گرفته است. بنابراین در طولانی بودن عمر دستگاه هیچ شکی نیست.
2- شرکت پاتیلان صنعت، 36 ماه آشپز هوشمند را گارانتی می کند که در صورت رعایت موارد دفترچه راهنما، شرکت عهده دار موارد پیش آمده خواهد بود.
3- آشپز هوشمند پاتیلان از تاریخ خرید، 36 ماه بیمه ی تضمین کیفیت از شرکت بیمه ی نوین تا سقف دو میلیون ریال دارا می باشد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 4 لیتری
جنس دیگ هارد آنادایز
دیواره سرد دارد
دسته نسوز دارد
قابلیت شستشو در ظرفشویی دارد
تولید داخل
ساخت ایران
نوع آشپز هوشمند
نظرات