زود پز - پلوپز ناسا الکتریک مدل NS-3073

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

زود پز - پلوپز ناسا الکتریک مدل NS-3073
598,000 تومان
ناسا
 
توصیف

جزییات

 زود پز ناسا الکتریک NS-3073 بوسیله تکنولوژی روز بهینه سازی شده است این مدل بهبود یافته پلوپز ها نسل قبل می باشد و معایب آنها مطابق با سلیقه مشتری رفع شده است.در طراحی این مدل بر روی مشخصه های ایمنی، طراحی زیبا،قابل اطمینان بودن، قابلیت چند کاره اسفاده بهینه از زمان و کم مصرف بودن بسیار تاکید داشته است و سعی نموده است تا وسیله ای قابل اطمینان و شیک را برای آشپزخانه شما مهیا سازد.
زود پز NS-3073 وسیله ای کاملا مناسب برای خانواده های سنتی و مدرن است و می تواند جایگزین دیگر وسایل آشپزخانه شما همانند زود پز و پلو پز شود.


ویژگی ها:
1- بسته به نوع غذا و همچنین سلیقه و تجربه آشپزیتان می توانید به دلخواه زمان را برای پختن غذا تنظیم کنید پس از گذشت زمان مورد نظر، زود پز به صورت اتوماتیک به حالت گرم نگه داشتن سوئیچ می کند و غذای شما همچنان تازه می ماند.
2- به دلیل بازدهی بالای این وسیله، نسبت به همنوع ها مشابه آن می توانید در مصرف برق تا 60% و تا 40% در مدت زمان آشپزی خود صرفه جوئی کنید.
3- با توجه به پوشش داخلی بدون منفذ این پلو پز طعم و منابع غذای آن کاملا دست نخورده می ماند و تغییری در طعم غذا ایجاد نمی شود.
4- حلقه مخصوص درب زود پز باعث باز و بسته شدن راحت  درب این وسیله و همچنین جلوگیری از ورود هوا به داخل محفظه داخلی و در نتیجه حفظ طعم و بوی غذا خواهد شد.
5- پوشش نچسب داخلی آن باعث می شود تا به راحتی بتوانید آن را تمییز کنید.    دارای چند کابرد متفاوت : پلوپز، زودپز، آرام پز و ...

    توان مصرفی 1000 وات

    صرفه جویی در زمان و انرژی در هنگام پخت

    دارای زنگ اعلام پخت

    قابلیت پخت انواع غذا

    گرم نگه داشتن غذا تا 6 ساعت
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 100
جنس دیگ تفلون
صفحه نمایش دارد
دیواره سرد دارد
منوی پخت دارد
قابلیت شستشو در ظرفشویی دارد
دکمه باز کردن در دارد
سوپاپ اطمینان دارد
تولید خارجی
ساخت چین
نوع زود پز
نظرات