سرخ کن - هواپز ناسا مدل NS-802

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات


هواپز سرخ کن دیجیتالی ناسا  با پخت چرخشی قابلیت پخت غذاهای متداول خانگی با روشی سالم و رژیمی را برای شما مهیا می کند. این دستگاه از میان درپوش شفاف به شما امکان مشاهده ی غذای در حین پخت را می دهد. حرارت دهی بسیار خوب این دستگاه از طریق امواج مادون قرمز هالوژن به همراه فن گردن هوا ، این امکان را به شما میدهد تا مواد غذایی کاملا پخته شود . درجه حرارت این مدل هواپز 60 تا 200 درجه سانتیگراد می باشد و ضمنا درپوش آن از جنس پلاستیکی شفاف بسیار مقاومی در برابر حرارت ساخته شده است.
هواپز سرخ کن دیجیتالی ناسا   ، مناسب برای پختن، کباب کردن، سوخاری کردن، سرخ کردن، گریل، گرم کردن مجدد، بخارپز کردن، برشته کردن انواع مواد غذایی و نان می باشد.حتی این دستگاه پخت غذاهای منجمد را 3برابر سریعتر انجام خواهد داد.
از خصوصیات سرخ کن - هواپز ناسا مدل NS-802   قابلیت سرخ کردن مواد غذایی تنها با یک قاشق روغن و همچنین خشک کردن غذا به میزان بسیار اندک بطوری که مواد تازه بماند را دارد . این عملکرد دستگاه به صورت چرخشی انجام می شود تا تمام مواد بطور یکسان بپزد. این دستگاه 80% انرژی را ذخیره کرده و غذا را آبدار نگه خواهد داشت.هواپز فلر ضد بخار و به آسانی قابل استفاده میباشد وهمچنین میتوان از ماشین ظرفشویی جهت شستشوی قطعات این دستگاه استفاده کرد. ضمنا این دستگاه با توجه به سیستمی که دارد قادر است که بطور خودکار خود دستگاه را تمییز کند.
از دیگر خصوصیات سرخ کن - هواپز ناسا مدل NS-802  کاهش زمان پخت و فن جهت تسرع زمان پخت می باشد .ظرفیت این دستگاه 9 لیتر و قدرت آن 1000 وات می باشد.برتری این مدل نسبت به مدل 801 تنظیم حرارت دستی می باشد

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 1000 وات
گنجایش غدا 2 لیتر
گنجایش روغن کم و1 قاشق
تایمر زمان سنج دارد
تمیز کاری آسان بله
قابلمه جداشدنی دارد
تولید خارجی
ساخت المان مونتاژچین
نظرات