پلوپز8 - 10 نفره بایترون مدل BRC-SS18/B18AR

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

پلوپز8 - 10 نفره بایترون مدل BRC-SS18/B18AR
بایترون
توصیف

جزییات

پلوپز8 - 10 نفره بایترون BRC-SS18(چند منظوره) :

پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 با طراحی بسیار شیک و مدرن نه تنها جلوه و نمای خاصی به محیط آشپزخانه می بخشد بلکه چند منظوره بوده و به بیش از 8 برنامه پخت متنوع از قبیل پاستا، ته دیگ، آرام پز، بخارپز، کیک و دوباره گرم کردن غذا مجهز می باشد که به راحتی و با توجه به نوع دائقه افراد می توان از آنها استفاده کرد.
پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 با توان 950 وات خیلی سریع تر از آنچه تصور دارید غذا را آماده و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد که وجود چنین قابلیتی برای زندگی های امروزی بسیار ایده آل می باشد. پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 به عملکرد گرم نگهداشتن مجهز می باشد که باعث می شود ارزش غذایی و رطوبت برنج حفظ شود و ویتامینهای موجود در مواد غذایی از بین نرود. همچنین پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 قابلیت باز گرم کنی مواد را دارد و این امکان را به شما می دهد تا هنگام گرم کردن مواد غذایی دمای مواد کاملآ به زمان اولیه پخت برسد.
به علاوه بر روی بدنه پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 یک صفحه نمایشگر LCD نسبتا بزرگی تعبیه شده که تمامی عملکردهای پخت را به سادگی می توان از طریق آن مشاهده کرد. قابلمه داخلی پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 از جنس تفلون نچسب با ضخامت 2 میلی متری طراحی شده که به راحتی از دستگاه جدا شده و می توان جهت شستشو آن را درون ماشین ظرفشویی قرار داد. در ضمن قابلمه پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 طوری طراحی شده که سریع داغ شده و گرما بطور کاملا یکنواخت در سرتاسر قابلمه پخش می شود که این قابلیت باعث پخت بهتر مواد غذایی می گردد.
درب یا درپوش پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 تنها توسط دکمه ای که بر روی بدنه دستگاه قرارگرفته شده قابل بازشدن می باشد و با یک اشاره کوچک خیلی نرم و روان باز می شود و همچنین یک خروجی نسبتاً بزرگی بر روی درب دستگاه تعبیه شده که تمامی بخار جمع شده درون پلوپز را خارج می کند و به محض باز کردن درب دستگاه با انبوهی از بخار مواجه نخواهید شد. بنابراین پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 با قابلیت هایی که دارد برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد.

مشخصات پلوپز چند منظوره بایترون BRC-SS18 :

- توان: 950 وات
- برق مصرفی: 240-220 ولت
- نوع دستگاه: پلوپز چند منظوره
- ابعاد: طول 23-عمق 33- ارتفاع 25 سانتیمتر
- وزن خالص : 4.7 کیلوگرم
- رنگ: سفید
- جنس بدنه: پلاستیک
- جنس قابلمه: تفلون نچسب
- جنس درپوش: پلاستیک
- ظرفیت (لیتر) : 1.8 لیتر
- ظرفیت تعدادی: 10-8 نفر
- تعداد برنامه های پخت: 8
- قابلیت های پخت: ته‌دیگ، برنج معمولی،پاستاپز، آرام‌پز، حلیم، سوپ، کیک، بخارپزی، غذای کودک و گرم کردن مجدد
- گرم نگه دار: دارد
- بخارپز: دارد
- آرام پز: دارد
- قابلیت پیش تنظیم(پخت تاخیری) دارد
- عملکرد ته دیگ: دارد
- عملکرد ماست بندی: دارد
- عملکرد پخت غذای کودک: دارد
- عملکرد گرم‌کردن دوباره غذا: دارد
- تایمر( زمان‌سنج): دارد
- صفحه نمایشگر: دارد
- دریچه خروج بخار: دارد

گارانتی شرکت بایترون
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 8 -10 نفره
قدرت 950 وات
صفحه نمایش نسبتا بزرگ
قابلیت ایجاد ته دیگ دارد
منوی پخت 8 برنامه
پیمانه مدرج برنج دارد
تولید خارجی
نظرات