گریل دلونگی چندمنظوره مدل CGH 800

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

توصیف

جزییات

گریل دلونگی چندمنظوره مدل CGH 800

 اگرغذای رژیمی مصرف می کنید و از خوردن غذاهای پرچرب لذتی نمی برید ، گریل دوکفه ای دلونگی مدل CGH 800 این امکان را به سادگی فراهم می کند .این دستگاه با توان حداکثر 1800 وات تمام مواد گوشتی و سبزیجات را از دو طرف بدون روغن کاملا پخته و کبابی می کند.
گریل برقی دو صفحه ای دلونگی مدل CGH 800 دارای دو صفحه گریل عریض از جنس تفلون بسیار مرغوب می باشد که به هیچ عنوان مواد غذایی به آنها نمی چسبد و پس از استفاده به راحتی از دستگاه جدا می شود و می توان آنها را شست و یا جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرارداد. همچنین انتهای این صفحات ، منحنی شکل طراحی شده اند تا چربی یا آب مواد غذایی که در اثر فشار یا پرس خارج می شوند از کناره های دستگاه بیرون نزند و مستقیما به داخل سینی که در زیر دستگاه قرار دارد سرازیرشوند ، این قابلیت مانع از کثیف شدن بدنه و محیط اطراف دستگاه می گردد.
گریل برقی دلنگی مدل CGH-800 دارای دو چراغ است که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده ، که یکی رسیدن به دمای مطلوب و یکی دیگر روشن بودن دستگاه را نشان می دهد و با مشاهده آنها به راحتی می توان از دستگاه استفاده کرد. به علاوه این دستگاه به ترموستات قابل تنظیم مجهز می باشد که به سهولت می توان با توجه به نوع مواد غذایی درجه گریل را تنظیم کرده و با خیال راحت به کارهای دیگر خود رسید این دستگاه به طور اتوماتیک غذا را گریل کرده و پس از اتمام پخت خاموش می گردد. همچنین جهت استحکام بیشتر و بهتر دارای پایه های لاستیکی است که در حین استفاده مانع ازسر خوردن دستگاه می گردد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع گریل
تولید خارجی
ساخت ایتالیا مونتاژ چین
سایر ویژگی ها پوشش آلومینیومی صفحات برای پخش یک نواخت وسریع حرارت
دارای محفظه ی جمع کردن سیم
گریل(برای پخت مواد غذایی بدون روغن)
توان : 1800 وات
بدنه از جنس فولاد ضد زنگ (استیل)
دارای ترموستات قابل تنظیم
چراغ نشان گردما
دارای صفحات پخت مورب برای جمع آوری آسان رو
توان 1800 وات
میزان برق مصرفی ولت/ هرتز 220/240-50~60
جنس بدنه فولاد ضد زنگ (استیل)
ترموستات دارد
متعلقات صفحات پخت مورب
نوع صفحات صفحات پخت مورب
چراغ شانگر دما دارد
نظرات