ساعت دیواری کلاک هاوس مدل پرنده خشمگین CH 23

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

ساعت دیواری کلاک هاوس مدل پرنده خشمگین CH 23
کلاک هاوس
 
توصیف

جزییات

ساعت دیواری کلاک هاوس مدل پرنده خشمگین CH 23

ساعت دیواری کلاک هاوس مدل پرنده خشمگین CH 23 دارای طراحی بسیار زیبا و فانتزی و شیک میباشد و قابل ذکر است نوع موتور : خورشیدی تایوان روانگرد و بی صدا می باشد .
ساعت دیواری کلاک هاوس مدل پرنده خشمگین CH 23 دارای جنس پلکسی گلاس نیز میباشد. و این ساعت در طرح  پرنده خشمگین ، مناسب برای اطاق کودکان و نوجوانان ، و انواع دکوراسیون فانتزی نیز میباشد.

حتما تاحالا نام بازی محبوب Angry Birds یا پرندگان خشمگین را شنیده اید یا حتی آندسته از دوستانی که طرفدار بازی های کامپیوتری هستند از این بازی مهیج لذت کافی برده اند. بطور کلی دیگر کمتر کاربر و گیمری پیدا می‌شود که نسخه‌ای از این بازی را بر روی تلفن همراه و یا بر روی رایانه خود نصب و لذت آنرا تجربه نکرده باشد. بازی مخصوص گوشی هایی با سیستم عامل اندروید که به سرعت مورد توجه قرار گرفت و بعد از انتشارش به صورت جهانی فراگیر شد به طوری که سازنده آن این بازی را برای سایر سیستم عامل ها هم عرضه کرد و کار به جایی رسید که این بازی راه خود را به کنسول های بازی هم پیدا کرد و در نهایت نسخه مخصوص لپ تاپ ها و کامپیوتر های شخصی آن هم عرضه شد. پرندگان خشمگین یک بازی مهیج و سرگرم کننده با گرافیک بالاست که گروهی از پرندگان جورو واجور ستارگان آن هستند. پرندگانی که برای نابود کردن خانه ی خوک های سارق تلاش می کنند.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

مدل CH 23
طرح پرنده خشمگین
سیستم عقربه ای
جنس پلکسی گلاس
متناسب برای اطاق نوجوانان, اطاق کودک
ابعاد 30x55
تعداد باطری یک عدد باطری قلمی
تولید خارجی
ساخت موتور و قطعات تایوانی مونتاژ ایران
سایر ویژگی ها ساعت دیواری دارای طرح فانتزی ،مدل پرنده خشمگین ، جنس پلکسی گلاس ، نوع موتور : خورشیدی تایوان روانگرد و بی صدا ، در رنگ آبی
نظرات