مشتری گرامی : لطفا پیش از خرید در مورد موجودی و قیمت کالا تماس بگیرید

فروشگاه اینترنتی ناربلا ، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات و فروش در فضای مجازی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی و خریدی آسانتر و انتخاب کالاهای استاندارد با گارانتی های اصلی ، قرهنگ خرید و فروش اینترنتی و ... است.

 

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر ناربلا :

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های وب سایت اینترنتی ناربلا باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان ناربلا بوده است.
چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط ناربلا در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مددت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود. به همین خاطر است که ناربلا و با کمک شما در جامعه وجهه‌ای ملی پیدا کرده است.


ناربلا به چه معنا می باشد :

ناربلا نام کاملا اصیل فارسی می باشد و مهمترین سنبل ایرانیان باستان و دوران هخامنشی می باشد.

ناربلا در لغت به معنای گل درخت انار می باشد و با کمی دقت متوجه خواهید شد که در تمام کتیبه ها و سنگ برجسته ها و مجسمه های آن زمان استفاده میشده و در مجسمه ها و نقش برجسته هایی که از کوروش کبیر به جا مانده ناربلا سنبل ایران را در دست آن مشاهده می نمایید

مجوزها :

ناربلا به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی در ستاد پیوندهای وزارت بازرگانی ثبت و در لینک فروشگاه ها قرار گرفت و همچنین با اخذ مجوز از سایت ساماندهی و دریافت نماد اعتماد از وزارت بازرگانی به عنوان 5 سایت نخستی که این مجوز را دریافت نموده اند فعالیت می نماید و با هماهنگی های به عمل آمده با شرکت بیمه ایران کلیه خرید های انجام شده توسط بیمه ایران تضمین شده است.