ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی مدل AHI 712

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی مدل AHI 712
4,979,000 تومان
آبسال
 

* فیلدهای الزامی

توصیف

جزییات

 ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی تک شیر مدل AHI 712

دور خشک کن از 0 تا 1200 دور در دقیقه - دارای 11 برنامه شستشو با درجه حرارت های مختلف برای پارچه هایی با الیاف گوناگون - برنامه شستشوی اقتصادی 78 دقیقه ای برای مصرف بهینه آب و برق - مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و عایق الکتریسیته - مجهز به اعلان صوتی برای تایید انتخاب های کاربر - مجهز به شیلنگ تخلیه اظطراری برای استفاده آسان کاربر - لاستیک دور درب و جا پودری با مواد آنتی باکتریال- دارای ال سی دی

رویه اختیاری جهت نصب در کابینت
طراحی آن به گونه ای است که متناسب با وزن و نوع لباسها میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک تنظیم می شود ، این مزیت موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود .
طراحی ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی تک شیر مدل AHI 712 به گونه ایست که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور در جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور در و تمیزی بیشتر ماشین لباسشویی می شود .
ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی تک شیر مدل AHI 712 مجهز به فیلتر پمپ . طراحی ، ساخت و نصب این پمپ به گونه ای است که به صورت خودکار از کرک ، مو و الیاف پارچه پاک می شود  از این رو خروجی آب آن هرگز مسدود نمی گردد . با این وجود چنانچه اشیائی نظیر حلقه ، سکه و ... به داخل پمپ کشیده شوند ، دسترسی به پمپ که در پشت قاب پایه قرار گرفته به سهولت امکان پذیر است .
بدنه ماشین لباسشویی آبسال 7 کیلویی تک شیر مدل AHI 712  با روشهای مدرن کارخانجات پیشرفته اتومبیل سازی پس از فسفاته شدن با رنگ الکترو فورز آستر شده و سپس به روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی نهائی شده است .

دارای 2 سال گارانتی
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 5 کیلویی
دور موتور 1200 دور در دقیقه
تعداد برنامه 11 عدد
میزان مصرف انرژی A+
قابلیت شستشوی لباسهای خاص دارد
شستشوی هوشمند دارد
نمایشگر دارد
ابعاد پهنا 595 / ارتفاع 850 / عمق 510 میلیمتر
ساخت تحت لیسانس فاگور اسپانیا ساخت ایران
تولید داخل
طرح معمولی
سیستم لباسشویی درب از جلو
سایر ویژگی ها مجهز به دکمه حذف خشک کن و دکمه غوطه وری جهت به تعویق انداختن تخلیه نهایی
مجهز به مکانیسم محافظت موتور در مقابل بار اضافی(Over Load)
مجهز به مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و عایق الکتریسیته
رویه اختیاری جهت نصب در کابینت
ماشین لباسشویی
نظرات