بخار پز فیلیپس مدل HD9115

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

بخار پز فیلیپس مدل HD9115
519,000 تومان
فیلیپس- PHILIPS
 

* فیلدهای الزامی

توصیف

جزییات

بخار پز فیلیپس مدل HD9115

بخار پز فیلیپس مدل HD9115 با طراحی منحصربفرد و کارایی بسیار بالا ، باعث حفظ طعم واقعی مواد بخارپز شده می شود و در آخر غذایی سالم و رژیمی را تهیه می کند. این دستگاه با توان 900 وات قادربه بخارپز کردن انواع مواد غذایی و پختن غذاهای سالم و ویتامین دار از قیبل گوشت، ماهی، مرغ،انواع سبزیجات و صیفی جات و حتی تخم مرغ نیز می باشد.
بخار پز فیلیپس مدل HD9115دارای 2 طبقه مجزا جهت بخار پز کردن مواد غذایی است که در صورت نیاز به هر تعداد طبقه می توان از انها استفاده کرد. همچنین این دستگاه دارای ظرف مخصوص برای پختن برنج ،  ظرف مخصوص بخار پز کردن تخم مرغ و سینی با ظرفیت 5 لیتر برای قراردادن یک مرغ کامل
می باشد که برای یک خانواده کم جمعیت بسیار مناسب است. تمامی طبقات این دستگاه درون هم قرارمی گیرد تا فضای کمتری را اشغال کند به علاوه تمامی قطعات جدا شدنی دستگاه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است می توان به راحتی آنها راشست و تمیز کرد.
این دستگاه مجهز به     امکان تنظیم بخار برای غذاهای مختلف از جمله ماهی ، سبزیجات ، برنج و ... که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است..همچنین دارای مجرای خارجی ریختن آب می باشد که درهنگام استفاده هر وقت دستگاه نیاز به آب داشته باشد می توانید مخزن را از آب پر کنید.همچنین جهت زیبایی و دوام بیشتر این دستگاه دارای بدنه استیلی است که نه تنها در برابر حرارت و ضربه آسیب پذیر نمی باشد بلکه به راحتی با یک دستمال مرطوب می توان سطح بدنه دستگاه را تمییز کرد.
از مزایای این دستگاه وجود سیستم قطع کن خودکار می باشد که در صورتی که آب دستگاه تمام شود یا موتور دستگاه بیش از حد داغ شود بطور اتوماتیک خاموش می شود. همچنین این دستگاه مجهز به تایمر 60 دقیقه ایست که با استفاده از این قابلیت می توان با توجه به نوع و حجم مواد غذایی به دستگاه زمان پخت داد و با خیال راحت به کارهای دیگر رسید تا غذا حاضر شود.

بخار پز فیلیپس مدل ظرفیت مخزن آب 1 لیتر  HD9115 و دارای  سینی برای جمع کردن چکه های بخار همچنین دو سبد برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف به طور همزمان می باشد.

گارانتی شکوفا الکتریک
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قدرت 900 وات
گنجایش 7.5 تا 10 لیتری
تعداد طبقه 2 طبقه
ظرف برنج دارد
صفحه نمایش دارد
نشانگر سطح آب دارد
افزودن آب از خارج دارد
قابلیت شستشو با ظرفشویی دارد
منوی پخت مرغ - سوپ -برنج
تایمر دیجیتال دارد
تولید خارجی
ساخت هلند مونتاژ چین
سایر ویژگی ها شروع سریع و بخاردهی قدرتمند
دارای تایمر 60 دقیقه ای
قطع کن خودکار(سیستم ایمنی تمام شدن آب و داغ شدن بیش از حد)
توان 900 وات
2 طبقه
تایمر 60 دقیقه ای
قابلیت افزودن آب هنگام پخت
قابلیت استفاده مجزا از طبقات
ظرف مخصوص برنج و پاستا یا سوپ
نمایشگر میز
نظرات