جشنواره زمستانی لوازم خانگی میدیا

1 - زمان ثبت نام درقرعه کشی از یکم بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود و سه ( 93/11/01 ) لغایت پانزدهم اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود و چهار ( 94/02/15 ) می باشد.

2 - تاریخ قرعه کشی پایان اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود و چهار می باشد. (تاریخ قرعه کشی به تشخیص شرکت ممکن است تغییرنماید که در این صورت ازطریق وب سایت و پیامک اعلام خواهد گردید) .

3 - خریدار محترم لطفا جهت شرکت در قرعه کشی شماره سریال درج شده بر روی کارت گارانتی دستگاه خود را به همراه اطلاعات صحیح و کامل خود در قسمت "ثبت کالا" وب سایت وارد نمایید . ( بعد از ثبت کالا و مشخصات ،پیامکی به منظور تائید شرکت در قرعه کشی برا ی شما ارسال میگردد ) .

4 - برنده قرعه کشی جهت دریافت جایزه خود ، باید کارت گارانتی مهر و امضا شده توسط فروشگاه فروشنده کالا یا نماینده رسمی خدمات پس ازفروش میدیا را به همراه اصل فاکتور خرید ومدارک شناسایی معتبر (کارت ملی ،شناسنامه و ...) ارائه نماید. ( در صورت نبود هر یک از موارد فوق شرکت مسئولیتی در قبال پرداخت جایزه را ندارد ) .

5 - جایزه قرعه کشی فقط به شخصی که مشخصات خود را در وب سایت ثبت نموده ( با ارائه مدارک بند 4 ) تعلق می گیرد وغیر قابل انتقال به غیر میباشد.

6 - برندگان قرعه کشی ازطریق تماس تلفنی همکاران ما از برنده شدن خود باخبر خواهند گردید. ( اسامی برندگان در وب سایت میدیا نیز اعلام خواهد شد ) .

7 - خریدار با شرکت در قرعه کشی و در صورت برنده شدن ، به شرکت فرسان رویا سرویس اجازه می دهد تا از نام و عکس و یا به همراه تصویر مراسم اهدای جوایز در تبلیغات میدیا استفاده نماید و مخالفت با این امر موجب خروج نام فرد برنده از لیست برندگان خواهدشد.

8 - قرعه کشی سه دستگاه خودرو پژو 206 فقط شامل کالاهایی می شود که در لیست زیر قرار دارند ودر زمان تعیین شده جشنواره خریداری شده باشند .


لیست محصولات مجاز به شرکت در قرعه کشی 3 دستگاه پژو 206 :
- ماشین لباسشویی ( کلیه مدل های موجود )
- ماشین ظرفشویی ( کلیه مدل های ایستاده و رومیزی موجود )
- یخچال فریزر ( کلیه مدل های موجود بجز مدل HS-123L )
- مایکروویو ( کلیه مدل های موجود )