سرخ کن 1.2 کیلو دیجیتال بدون روغن فیلیپس مدل اچ دی 9240

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

سرخ کن 1.2 کیلو دیجیتال بدون روغن فیلیپس مدل اچ دی 9240
2,289,000 تومان
فیلیپس- PHILIPS
توصیف

جزییات

سرخ کن فیلیپس  مدل اچ دی 

// سرخ کن مدل 9240 - 2075 وات - 1.2 کیلوگرم ظرفیت- ساخت لهستان //

راز سرخ کن بدون روغن فیلیپس Air Fryer در استفاده از فناوری انحصاری هوای سریع است که با چرخش سریع هوای گرم، مواد غذایی داخل سبد را از همه طرف گرما داده و بدین ترتیب غذایی سالم و خوشمزه را به راحتی آماده می کند. این دستگاه سیب زمینی را تا 80% چربی کمتر سرخ می کند در حالی که به هیچ عنوان دچار تغییر طعم آن نمی شود البته اصولا پخت غوطه ور در روعن بایستی تفاوتهای جزئی داشته باشد. سرخ کن Air Fryer با توان 1425 وات قابلیت سرخ کردن و ترد کردن انواع مختلف غذاها و اسنک ها را از سیب زمینی گرفته تا ناگت مرغ، گوشت، سمبوسه، کباب و فلافل را دارد.
این دستگاه برای گرم شدن نیاز به زمان ندارد، بنابراین آماده کردن یک سبد سیب زمینی سرخ کرده تنها 12 دقیقه زمان می برد. به علاوه چون از هوای داغ به جای روغن برای سرخ کردن غذا استفاده می شود، بخار کمتری در حین آشپزی ایجاد می شود . همچنین به وسیله یک فیلتر هوا، بوی غذا بطور کامل گرفته می شود و در این روش نسبت به روش سنتی بوی کمتری در آشپزخانه پخش شود. همچنین به دلیل راحتی در جدا کردن قطعات و سطوح نچسب قابلیت شستشوی آسان را بعد از هر آشپزی برای شما فراهم می کند. در ضمن تمامی قطعات این دستگاه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشند.
سرخ کن بدون روغن فیلیپس دارای یک تایمر 30 دقیقه ای قابل تنظیم می باشد که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و شما می توانید در این فاصله به کارهای دیگرتان برسید، در حالی که غذای اصلی شما به بهترین نحو در حال آماده شدن است. همچنین این دستگاه با قابلیت تنظیم دمایی که دارد می توان تا دمای 200 درجه تنظیم و سپس استفاده کرد

مدت زمان گارنتی 18 ماه
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سیستم سرخ کن بدون روغن, سرخ کن معمولی
نوع فیلتر ضد بو و قابل شست و شو
ترموستات قابل تنطیم دارد
تایمر زمان سنج دارد
تمیز کاری آسان بله
قابلمه جداشدنی دارد
جنس قابلمه جداشدنی قابل شست و شو
تولید خارجی
نظرات