ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی 1200 دور مدل 1241

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی 1200 دور مدل 1241
6,789,000 تومان
سامسونگ
  

* فیلدهای الزامی

توصیف

جزییات

باسشویی 6 کیلویی سامسونگ  مدل B1022 با فن آوری پیشرفته و مصرف انرژیA+ زندگی مدرن و زیبا با این لباس شویی ممکن می شوددوام عالی و مراقبت بهینه از پارچه ها راه حلی عالی برای کنترل بهینه ولتاژ سیستم کنترل ولتاژ سامسونگ حتی در شرایطی که ولتاژ به میزان ±25% نوسان می کند نیز قادر است کارکرد دستگاه را تضمین کند. این فن آوری نوآورانه از ماشین لباس شویی شما در برابر شوک الکتریکی و حتی ولتاژ پایین محافظت کرده، و کنترل مستمر ولتاژ را برای افزایش عمر دستگاه در اختیارتان قرار می دهد.


هیتر سرامیکی

دو پوشش، سه برابر دوام ماشین های لباس شویی سامسونگ دارای هیتر یا گرمکن های با پوشش دولایه سرامیکی هستند که برخلاف گرمکن های عادی، کمتر نفوذ پذیر بوده و در برابر رسوب گرفتگی ناشی از آب سخت مقاوم تر هستند. در نتیجه این قابلیت نوآورانه، نه تنها گرمکنها در برابر رسوبات آب سخت مقاوم می شوند بلکه دوام و عمر ماشین لباس شویی شما سه برابر می شود!
محافظت عالی 2 مرحله ای ضد نشتی با فن آوری آکوا استاپ ماشین لباس شویی و خانه خود را در برابر خسارت های ناشی از آب محافظت کنید. این قابلیت بخصوص در واحدهای آپارتمانی یا ساختمان های چند طبقه می تواند از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت های جدی آن جلوگیری کند..
ماشین لباسشویی 1022 سامسونگ مجهز به منطق فازی می باشند.ماشین لباسشویی سامسونگ مدل1022 مجهز به سیستم کاهش مصرف Heater Ceramic می باشد. دو پوشش، سه برابر دوام ماشین های لباس شویی سامسونگ دارای هیتر یا گرمکن های با پوشش دولایه سرامیکی هستند که برخلاف گرمکن های عادی، کمتر نفوذ پذیر بوده و در برابر رسوب گرفتگی ناشی از آب سخت مقاوم تر هستند. در نتیجه این قابلیت نوآورانه، نه تنها گرمکنها در برابر رسوبات آب سخت مقاوم می شوند بلکه دوام و عمر ماشین لباس شویی شما سه برابر می شود.
ماشین لباس شویی سامسونگ مدل1022 مجهز به سیستم محافظتی VoltControl می باشد.این سیستم راه حل عالی برای کنترل بهینه ولتاژ می باشد .این سیستم حتی در شرایطی که ولتاژ به میزان 25 درصد نوسان می کند، می تواند کارکرد دستگاه راتضمین کند. این تکنولوژی از ماشین لباسشویی در برابر شوک الکتریکی و حتی ولتاژ پایین محافظت می کند و کنترل مداوم ولتاژ را برای افزایش عمر دستگاه در اختیار قرار می دهد.
ماشین لباسشویی 1022 سامسونگ دارای دوشیر و فناوریDelay Wash می باشد. درب این ماشین لباسشویی قابلیت باز شدن تا 180 درجه را دارا می باش. ابعاد ماشین لباسشویی سامسونگ 850x600x550 mm می باشد. درب عریض با ابعاد(480x330mmm) امکان آسان تر قراردادن لباس های بزرگ تر داخل ماشین لبا شویی و برداشتن لباس ها از ماشین لباسشویی وجود دارد.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 6 کیلویی
دور موتور 1000 دور در دقیقه
تعداد برنامه 9 برنامه
سیستم ضد لرزش دارد
قفل کودک دارد
میزان مصرف انرژی A+
اتو کشی آسان دارد
هیتر سرامیکی دارد
دیگ الماسه دارد
قابلیت شستشوی لباسهای خاص دارد
شستشوی هوشمند دارد
نمایشگر دارد
محافظ نوسانات برق دارد
ابعاد x850x550600میلیمتر
ساخت کره جنوبی مونتاژ چین
تولید خارجی
طرح معمولی
سیستم لباسشویی درب از جلو
سایر ویژگی ها چرخه شستشوی استاندارد
برنامه پارچه های کتان
برنامه پارچه های سنتتیک
برنامه شستشوی دستی
برنامه سریع
برنامه چرخش
برنامه تخلیه آب
ابعاد خالص 600x850x450میلیمتر
ابعاد ناخالص 657x890x536میلیمتر
ظرفیت بارگیری 48/114/162Hft
وزن خالص 59 کیلوگرم
وزن ناخ
نظرات