مشتری گرامی : لطفا پیش از خرید در مورد موجودی و قیمت کالا تماس بگیرید

یخچال تک درب 9 فوت استیل ال جی مدل 225

نماهای بیشتر

دسترسی: ناموجود

یخچال تک درب 9 فوت استیل ال جی مدل 225
ال جی
  
توصیف

جزییات

 یخچال تک درب 9 فوت ال جی / دارای گرید انرژی A / مدل

حفظ کیفیت عالی مواد غذایی با راندمان خنک کنندگی آغاز می شود.

یخچال جدید تک در دارای بدنه منحصر بفرد و برخوردار از خطوط منحنی شکل است که فضایی ساده و پاکیزه در آشپزخانه می سازد.

این دستگیره های صیقلی از بدنه بیرون نمی زنند لذا ظاهری پاکیزه، مرتب و ساده ایجاد می نمایند. این دستگیره های توکار در بالا و وجه جانبی واقع شده اند تا همه بتوانند. یخچال را به آسانی باز کنند. همچنین سطح زیبای آن نمایی کاملاً پرداخت یافته ایجاد می کند.
این یخچال در مختلف عرضه شده و زیبایی خاصی می آفریند.
در یخچال های رقیب، دمای فریزر با دمای یخچال تداخل داشته و می تواند باعث خراب شدن غذاها شود. اما یخچال سامسونگ دمای فریزر را حتی زمانی که دمای فریزر به 18- درجه سانتیگراد برده می شود ثابت حفظ خواهد کرد تا مواد غذایی برای مدت طولانی تری طعم طبیعی خود را حفظ کنند.
قفسه جادار مخصوص در یخچال برای قرار دادن بطری هایی گالنی نیز جا دارد و به شما اجازه می دهد تا پارچ های بزرگ آبمیوه یا گالن های شیر را براحتی در آن قرار دهید. حالا می توانید نوشیدنی ها یا خوراکی های مورد علاقه را در اندازه های خانواده نگهداری کنید.
درزگیر بین در یخچال و محفظه داخلی به آسانی آلوده می شود. به همین دلیل است که در این بخش از فن آوری های آنتی باکتری استفاده کرده است. درزگیر آنتی باکتری باعث حفظ پاکیزگی و بهداشتی بودن حاشیه های در شده و اجازه ورود باکتری ها به یخچال را نمی دهد تا از سلامتی شما و عزیزان تان محافظت کند.
به لطف ظرفیت فوق العاده زیاد "جعبه بزرگ"، یخچال های امکان نگهداری میوه جات و سبزیجات بیشتری نسبت به یخچال های معمولی را برای شما فراهم می سازند. هنگامی که "جعبه بزرگ" را برای پر کردن بیرون می کشید، می توانید به کل فضای گسترده آن دسترسی پیدا کنید؛ که به نوبه خود ذخیره سازی و سازماندهی مواد موجود در آن را آسان و کم زحمت می سازد. بنابراین، با پر کردن "جعبه بزرگ"، فضای قفسه را خالی کنید.
قفسه های داخلی به رنگ سبز شفاف طراحی شده اند تا فضای ذخیره سازی شما زیبا و با طراوت جلوه کند. با محفظه ها و قفسه های سبز سامسونگ، مواد غذایی خود را مرتب و منظم نگهداری کنید.
حالا می توانید مواد غذایی را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارید. دمای کاری یخچال های معمولی حدود 4 درجه سانتیگراد و دمای کاری فریزرهای معمولی حدود 20- درجه سانتیگراد است، اما محفظه خنک گزینه هوشمندانه تری برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد و دمای داخل محفظه خنک را در محدوده بهینه، ثابت و بدون نوسان 1- درجه سانتیگراد تا 0 درجه سانتیگراد حفظ می کند. در این دما تازگی ماهی، گوشت و غذاهای آماده برای مدت طولانی تری حفظ شده و فرصت بیشتری برای لذت بردن از غذاهای دلخواه خواهید داشت بدون اینکه نگران چیزی باشید.
مصرف انرژی Paolo-T در مقایسه با مدل های معمولی کمتر است و می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

نوع یخچال تک درب
ظرفیت 9 فوت
ابعاد درازا 110 سانت / پهنا 52 / عمق 54 سانت
رده انرژی B
صفحه نمایش ندارد
کشوی مواد غذایی دارد
کشوی سبزیجات دارد
محفظه لبنیات دارد
طبقه نگهداری بطری دارد
بار خانگی ندارد
ظرف تخم مرغ دارد
آبریز ندارد
سیستم روشنایی داخلی دارد
برق ورودی 220 ولت
تولید خارجی
سایر ویژگی ها یخچال خود را عاری از باکتری ها نگهداری کنید.
2 قفسه میوه و سبزیجات
2 قفسه
3 قفسه داخل در
رتبه مصرف انرژی: A
عرض 52 cm
ارتفاع 110 cm
عمق 54 cm
مصرف برق: 160 watt
یخچال ال جی 9 فوت
طبقات شیشه ای
در سایز بسیار مناسب برای محیطهای کوچک
جایخی
مح
نظرات